Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 07:34:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Optibox zebra mini  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.11.2016 09:06 • ® petera
Dobrý deň, mám takýto problém s nahrávaním, po skončení nahrávania vždy prijímač zamrzne, musím vypnúť vypínačom na zadnej strane prijímača, po zapnutí my píše E 133-4 služba je kódovaná,obraz naskočí až pri naladení čt alebo stv, toto robí len na programoch skylinku,na volne vysielajúcich programoch ako očko, tvlux toto nerobí.Neviem či je chyba v prijímači, lebo doteraz som nemal problém s nahrávaním.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@petera  
21.11.2016 13:45 • ® petera
Chcem ešte doplniť že mám skylink, nahrať sa program nahrá len po skončeni bud ručne alebo časovačom prijímač zamrzne a ešte, time shift pracuje správne.Len teraz ak mám v časovači naplánované 2 záznamy ten druhý sa my nenahraje z dôvodu zamrznutia prijímača.
 
 
 
@igor  
21.11.2016 06:54 • ® petera
Už som vyskúšal veľa USB klúčov a na každom to robí, len nejde my do hlavy prečo to začalo robiť len na kódovaných programoch ako som už písal na nekódovaných to nahráva v poriadku. Skoro 2 roky som nemal problém s nahrávaním, až teraz keď my bude končiť záruka to začalo.Chcel som aj nahrať novy sw ale neviem ktorý je na optibox zebra mini, na nete som čítal že tieto príjímače sú od rôznych výrobcov. Ja mám nainštalovanú 1.16
 
 
 
Skusit iny USB alebo HDD (podla toho na ake medium  
20.11.2016 23:27 • igor
Skusit iny USB alebo HDD (podla toho na ake medium nahravate). Na HDD Samsung to funguje. Mat v prijimaci posledny SW je ziaduce.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist