Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 14:14:37 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

freeSAT by UPC Direct
Nespolehlivý satelitní operátor  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.02.2017 05:52 • ® Aligator113
Zdravím všechny příznivce a nepříznivce satelitního operátora FreeSat. Zkusil jsem zmněnu a nechal si naladit tohoto operátora. Po 2 týdnech se ozval technik a jen nyní mí čas a nainstaluje satelity Freesat. Ze dvou nainstaloval jen 1 zaplatil jsem na místě 400 Kč, bohužel v tom časovém presu jsem zapomněl na doklad o zaplacení a domluvil se na další den, že doladí ten 2. satelit. Druhý den již nebral telefon, takže naladěn byl jen 1. Volal jsem na pevnou linku Freesat a ti mne odbyli, že se mám domluvit s tou firmou, které provedla instalaci, ti mne také odbyli. Protože jsem podepsal smlouvu a při odstoupení jsem povinen znovu zaplatit 900 Kč za instalaci. Reklamoval jsem i nefunkční programy, při přepnutí na jiný kanál čekám ï 2 minuty než naběhne další. To zůstalo bez odezvi. Jsem znechucen jednáním tohoto satelitního operátora, který neplní své povinnosti a přesto po zákazníkovi vymáhá peníze. Nedoporučuji!!! :mad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
A co si si mysle ze ti to niekto bude robit  
28.02.2017 11:12 • ® loop12
A co si si mysle ze ti to niekto bude robit zadarmo a co sa tyka prepinania stanic tak to mas vlastbe prijmace ak ano tak s tou dobou prepinania si to vyries tam kde si to kupoval, te to zle cita karty Freesat asi je tam potrebne zmenit Firmware
 
 
 
Víš ono je všude něco. Asi si nevybereš.Já osobně  
26.02.2017 11:19 • ® lubos
Víš ono je všude něco. Asi si nevybereš.Já osobně mám jenom Terestriál a až bude DVBT2 Tak přejdu jenom na internet to mi stačí tam je vše.Satelitní příjem mám taky ,ale platit za to nehodlám.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist