Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 12:13:07 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Prismcube ruby slabí signál alebo zlé nastavenie +  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.01.2018 18:27 • ® martincube
Po naladení sky link sk na PRISMCUBE RUBI cez ASTRA 23,5 my nejdu niektoré programy napr.stv1 a 2 ČT 1 a 2,skylink ochutnávka, spektrum atd ale naladené sú. Vypisuje mi len ,že nemám na ich transpondéroch žiaden signál. Na transpondéri 12070 (Free )kde je aj TA3 alebo Očko mi Prismcube ruby ukazuje kvalitu signálu 93 % a silu iba 41 %. Na transpondéri 12363 kde je aj STV a ČT nie je žiaden signál. Na Arive 203 , ktorá je napojená s rovnakého LNB , je kvalita a sila cca na rovnakej úriovni medzi 80 až 88 % a všetko funguje . Zaujímave ale je ,že ak prenesiem Arivu na miesto ,kde je napojený Prismcube, Ariva stále vykazuje signál (kvalitu aj silu ) medzi 80-88% ale idú iba voľné programi (TA3 ,Očko). Neviem či je chyba v prijímači Prismcube alebo iba v nastaveniach. Včera som aktivoval nejaké pluginy a snažil som sa prepojiť zdieľanie s PC ale nešlo mi to a nakoniec som to vzdal a keď som skontroloval prvotnú inštaláciu všetky naladené programi boli preč a doteraz si s tým neviem rady .Programi naladené sú len ich nemôžem na tom prismcube všetky rozbehať .Poraďte mi čo ešte vyskúšať alebo nastaviť. Martincube :(
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mas to cele zrejme zle naladene. Stanice ktore  
11.01.2018 07:18 • igor
Mas to cele zrejme zle naladene. Stanice ktore uvadzas vacsinou nekoresponduju s udavanou frekvenciou.
Napr. TA3HD vysiela na 12363V29500 tam vysiela aj stv1+2
Programy CT su v HD a vysielaju na 12344H29900
Ocko 12168V27500
Neviem ci u stanic zamerne neuvadzas v nazve HD, ale ak ti ich prijimac ukazuje bez HD v nazve tak nemas aktualny setting programov. Doporucujem komplet zmazat a pokusit sa napr. na fr. 12070H zapnut sietove vyhladavanie. Predtym je vhodne skontrolovat nastavenie druzice. Lokalne oscilatory LNB 9750/10600, typ LNB univerzal.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist