Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 23:41:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiná placená televize
SAT TV ORANGE TESTUJE SK + CZ PROGRAMY NA 16E, BUDE TO CONAX A ČI IRDETO ?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.05.2018 20:55 • ® arsat84
Orange 7.5.2018 zahájil testovanie SK a CZ SAT TV programov na družici Eutelsat 16E, kde už vysiela Antiksat a Flix. Pokus je uskutočňovaný na dvoch transpondéroch v troch kódovacích systémoch. Predpokladom je, že to vo finále môže byť Conax, alebo Irdeto. Použitý kodek H264 by mohol naznačiť prípadné využitie množstva prijímačov nachádzajúcich sa u odchádzajúcich zákazníkov platformy Skylink.Taktika najväčšieho prevádzkovateľa mobilných telefónov v SR môže byť mimoriadne úspešná, pokiaľ sa mu podarí časovo predbehnúť konkurenta O2, ktorý plánuje taktiež vysielanie SAT TV platformy. Zdá sa, že slovenský trh PAY SAT TV je akýmsi pokusným králikom, kde nikto nič nekontroluje a to neskutočne priťahuje prevádzkovateľov. V čom tkvie tajomstvo tohoto záujmu? Ide v prvom rade o peniaze, v druhom rade o peniaze a nakoniec o ďalšie peniaze bez ohľadu na legislatívny rámec trhu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
kto dnes pozera filmy s reklamamy toho uprimne  
15.05.2018 13:58 • ® mjamriska
kto dnes pozera filmy s reklamamy toho uprimne lutujem
 
 
 
@andzuk  
12.05.2018 20:22 • ® arsat84
Reklama nie je problém. Otázka je, bude to Irdeto?
 
 
 
@mjamriska  
12.05.2018 20:21 • ® arsat84
Bude to Conax?
 
 
 
@arsat84  
12.05.2018 16:09 • ® andzuk
Že je veľa reklamy? Pred 20 rokmi som si nahrával filmy zo SAT1, RTL a podobných staníc na VHS a tej reklamy už vtedy tam mali toľko čo je dnes u nás. Komerčné stanice v Británii jej majú oproti nám ešte viacej, ešte môže byť aj horšie.
 
 
 
arsat84  
12.05.2018 09:09 • ® mjamriska
ach boze, coho sme sa tu zase dockali :o
 
 
 
@andzuk  
11.05.2018 22:41 • ® arsat84
Problém nášho trhu je vo viacerých rovinách od tej najdôležitejšej, kedy zlyhal štát a štátny dozor a výsledkom je, čo užívateľ dostane za svoje peniaze. A ten obsah staníc je katastrofa! Je to mediálny odpad prebaľovaný do rôzne kamuflovaných staníc. Výsledkom je otupenie divákov, ktorí podstatnú časť pozerania TV venujú prepínajú z programu na program, z reklamy na reklamu, namiesto sledovania programu.
 
 
 
Nepostrehol som, že by ma môj SAT operátor  
11.05.2018 22:24 • ® andzuk
Nepostrehol som, že by ma môj SAT operátor ukracoval o stanice. Ak zmení cenu služby, vždy prehodnocujem či sa mi to ešte oplatí, alebo idem k inému za lepšími podmienkami. Áno, úbytok nastal u českých staníc, ale to bolo predsa bloknuté plošne u všetkých operátorov. Vo výbere SAT alebo TV operátora dnes máme neobmedzené možnosti, obmedzené len jednotlivou skladbou staníc, ktoré ponúkajú. Aj preto som skeptický, že Orange ide do vlastnej ponuky za tejto situácie na trhu.
 
 
 
@andzuk  
11.05.2018 21:12 • ® arsat84
No dobre, lenže si asi nevšímavý. Ten balík je čoraz chudší, lebo Ti z neho vždy niečo na pošte ukradnú. A ten kuriér chodí na ošarpanej škodovke, lebo pošta si najíma chudákov, ktorí sú ochotní priviesť balík a strpieť ponižovanie za pár centov. Tak aby si sa nečudoval, keď Ti jedného dňa nepríde žiadny balík...
 
 
 
Mne je jedno kto vlastní Skylink. Dodáva službu,  
11.05.2018 19:40 • ® andzuk
Mne je jedno kto vlastní Skylink. Dodáva službu, sprístupňuje mi programy. Keď mi kuriér prinesie balík, tiež ma nezaujíma ako sa mu vodí. Donesie, bodka. SAT provideri sprístupňujú stanice, bodka.
 
 
 
@andzuk  
10.05.2018 10:10 • ® arsat84
Najprv si definujme, kto je tzv. Skylink a čo je jeho problém. Právne je od roku 2014 majiteľom súkromný investičný fond pod krídlami finančného domu Astorg vo Francúzsku. Ten ovláda M7 Group so sídlom v Luxemburgu, pod ktorým je aj tzv. Skylink. Na oficiálnej stránke Astorgu honosne tvrdia, že M7 Group je vedúca firma v oblasti poskytovania služieb platenej TV s viac ako 3 miliónmi abonentov v Európe, čo je samozrejme blud. Jedine, ak do toho rátajú tých, ktorí načierno Skylink pozerajú, čo devastuje samotný trh a okráda čestných zákazníkov cez SERPO. A preto bol tzv. zástupca J.G. medzinárodne vyzvaný, aby Skylink urobil kroky k náprave.Otázne je, či to nie je iba fraška a naivita, lebo kto má pod pláštikom Astorg, M7 Group a ďalšími kopami sročiek aké kšefty ?! jedno je isté, ak by sa v Nemecku dialo to, čo robí Skylink v ČR a SR, bol by už zlikvidovaný...
 
 
 
Skylink nie je nováčik na trhu, nevidím dôvod aby  
09.05.2018 23:02 • ® andzuk
Skylink nie je nováčik na trhu, nevidím dôvod aby mal na tomto trhu problémy. ten isto prežije pokusy ako Flix.
 
 
 
@andzuk  
09.05.2018 22:00 • ® arsat84
Orange ako najväčší mobilný operátor bude visieť na riskantnej šnúrke Skylinku, ktorý má viacero problémov a môže sa kedykoľvek pretrhnúť? Nakoniec, už len samotný test niečo signalizuje...
 
 
 
Orange má už predsa SatTV Extra (od Skylinku).  
09.05.2018 21:11 • ® andzuk
Orange má už predsa SatTV Extra (od Skylinku). Načo by sa babrali s vlastnou ponukou. Bude to stratové.
 
 
Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist