Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 15:54:52 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiná placená televize
Satgur - Pantelio ako ďalej ?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.06.2018 11:40 • ® arsat84
Poprosil som svojho Satguru o posúdenie danej situácie okolo Pantelia. Interpretujem jeho stanovisko. Učeň Arsat zapamätaj si, pre pochopenie situácie musíš vždy vedieť presne, čo bolo a až tak môžeš predpokladať, čo bude. Projekt Bieloruska, Číny, Francúzska a USA vo veci vysielania z družice Belintersat na pozícii 51,5E od samého začiatku až doteraz sprevádza množstvo nejasností. Obrovská prenosová kapacíta a vysielací výkon družice boli predmetom nerozumného kalkulu. Trvalo rok, pokiaľ si Bielorusko uvedomilo, že ideologicky samo s družicou nič neurobí, následne ponúklo prenájom kapacity za mimoriadne výhodnú cenu, čoho sa chopil nemecký podnikateľ. Ten ďalej ponúkol kapacitu slovenskému subjektu. Technicky sa veci v SK-DE tandeme podarili veľmi dobre a samotný test vysielania na Slovensku preukázal obrovské možnosti využitia satelitu. Od samotného začiatku však boli známe aj úskalia a tie sa objavili a dokázali, že istota neistoty Bieloruska na medzinárodnej scéne nedáva istotu do budúcnosti. Bezprecedentný útok na Pantelio frekvenčným rušením zo susednej družice bol varovaním. Testovanie Pantelia na Hispasate 30W je ešte iba v úplných začiatkoch a preto milý môj učeň Arsat, pamätaj si. Nikdy nechváľ dňa pred večerom...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
igor  
20.06.2018 07:55 • ® par32
maš pochopitelen pravdu..ja som ani nechcel riešiť tohto blazna, len neviem pochopiť prečo si admin neurobi poriadok ....
.pekne to zhrnul Werich
--Kde blb, tam nebezpečno.--
Krasny den prajem
 
 
 
@igor  
18.06.2018 14:34 • ® arsat84
Igor, múdre slová.
 
 
 
@par32  
18.06.2018 14:00 • igor
Toto forum tvoria prispievatelia. Ti ho aj mozu poslat kade lahsie.
Ak Ti nejaky prispievatel alebo prispevok "nevoni" neprispievaj, nereaguj.
Tiez sa snazim tak robit a nemlatit prazdnu slamu.
Ak sa tu niektori rozhodli mlatit prazdnu slamu a robit si tu vlastne forum tak nech sa tak deje ak to adminovi nevadi, ja osobne sa toho zucastnovat nebudem, doporucujem to aj ostatnym. Ak vsetci nebudeme reagovat na prispevky, ktore sa nam nepacia, alebo k nim nemame co povedat, bude to najlepsi feedback pre admina a snad i pre zakladatelov "zlastnych" postov.
Prispievatel na ktoreho prispevky sa nereaguje bud:
1. skusi ine forum, kde najde podobne spriaznene duse
2. zalozi viac nickov a bude sam so sebou komunikovat, to mu ale vydrzi len urcity cas
3. bude hadzat udicky, pokladat sugestivne otazky, aby vyvolal aspon aku-taku jalovu diskusiu.
Vsetkym zelam rozvahu a bystru mysel pred tym nez (nielen tu) tuknu do klavesnice.
 
 
 
@par32  
18.06.2018 10:34 • ® arsat84
Poprosím Ťa, nikoho neurážaj a hlavne dodržuj pravidlá prevádzkovateľa portálu. Pokiaľ tak učiníš, veľmi rád sa ujmem Tvojho mentorovania s cieľom dosiahnúť pokrok v rozvoji osobnosti
 
 
 
arsat84  
18.06.2018 06:51 • ® par32
Odporučam kvalitne psychiatricke vyšetrenie alebo ešte lepšie :hospitalizaciu na psychiatrickom oddeleni za učelom presneho stanovenia diagnozy. Nasledne dlhotrvajuce liečenie v znamom špecializovanom zariadeni v Plešivci .
Tu asi nič ine nepomôže ;) :good:
Admin ma zrejme važne problemy ,inač sa neda vysvetliť to že sa rozhodol toto forum pochovať :bad:
 
 
 
@par32  
17.06.2018 19:17 • ® arsat84
Satguru ma učí byť mentálne silným a neodplácať zlým. Aj pre Teba je určené pokračovanie jeho učenia. Technicky má stále navrch družica Belintersat jednak svojim vysielacím výkonom, kapacitou a tiež elevačným uhlom 26,7 stupňov oproti Hispasatu, ktorý má menší výkon, menšiu kapacitu a omnoho horší elevačný uhol príjmu 15,9 stupňa. Ak ale prevádzkovateľ Pantelia nemá stabilitu a istotu dôvery u Bieloruska, potom musíme prijať pozíciu 30 W ako nevyhnutnosť a novú skúsenosť.
 
 
 
arsat84  
17.06.2018 18:13 • ® par32
chlape tebe sa to v hlave už uplne pomiešalo....
admin -rozhodol si sa forum pochovať alebo si ho predal tomuto cvokovi ???
 
 
 
aj ty si tu na smiech. a že ťa to baví .  
17.06.2018 17:11 • ® oneeeee
aj ty si tu na smiech. a že ťa to baví .
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
 
@twoooo  
17.06.2018 13:45 • ® arsat84
Som iba učňom a viem, že čo Satguru vysloví, je nespochybniteľné. To Tvoje tvrdenie Sorošom je však viac ako smiešne.
 
 
 
Bezprecedentný útok na Pantelio frekvenčným  
17.06.2018 12:14 • ® twoooo
Bezprecedentný útok na Pantelio frekvenčným rušením zo susednej družice bol varovaním.
Nebol za tým Soros? ten moze v poslednej dobe za vsecko. :D :D :D

Ziaden utok to nebol, boli to prenosove linky a tie sa neskor vypli.
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist