Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 12:33:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiná placená televize
Čo musí urobiť Pantelio, aby na ďaleký Atlantický Sever kohosi aj prilákalo...?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.06.2018 08:09 • ® arsat84
Naša jediná ľudová satelitná platforma založená na možnosti budovať siete pre masové využitie cestou " neoznačenej nálepky " sa nám presťahovala z Ďalekého Východu na Atlantický Sever. Našťastie oficiálne sa zatiaľ k Východu nepripojil nik a tak má Sever šancu nemyslieť na to, čo by bolo, keby na Východe bolo pripojených množstvo zákazníkov. No lebo si predstavte, že Východné 4k satelitné antény s priemerom 50 cm by sa nieže nedali natočiť na novú pozíciu, veď tých vyše 80 stupňov to by sa ešte ako - tak zvládlo. Lenže, koľko stromov by bolo treba vyrúbať a čo na to životné prostredie? To by sme už snáď prežili, ale predstavte si v ceste signálu taký riadne vysoký panelák, ten by sa musel rovno zbúrať! Čo by tiež nemuselo byť zle, ľudia by konečne pochopili výhody bývania v rodinných domoch. Najväčší problém by ale nastal vtedy, keď by sa už pre parabolky 50 cm otvoril výhľad na družicu Hispasat 30W. Technici by sa zbláznili a paraboly by rovno zahodili. Lebo na Španielov 50 nestačí, oni si machri jedni, vyžadujú 60cn parabolu najmenej. Rozmýšľam, čo musí Pantelio urobiť, aby na tak trocha nešťastnú pozíciu kohosi vôbec prilákalo. Premýšľam už niekoľko nocí, najprv to vyzeralo bezútešne, samé chmáry, myšlienky tvrdili, že sa už nič vymyslieť nedá, zadarmo tu už bolo, 3D to bolo úplne na hlavu, 4K sa nechytilo ani na Šport atď. Posledné noci boli v znamení, Pantelio načisto skončilo, hoci ani nezačalo. Lenže včera to predsa len prišlo!!! Pokračovanie čoskoro...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@oneeeee  
29.06.2018 22:54 • ® arsat84
Veľká škoda, chcel som poznať Tvoj odborný názor na Pantelio a polemizovať. Ešte si to premysli, pokiaľ nie, prajem všetko dobré.
 
 
 
ruším registráciu. je to tu totalne zasraté  
29.06.2018 21:03 • ® oneeeee
ruším registráciu. je to tu totalne zasraté neznabohom
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
 
@hujer23  
29.06.2018 18:03 • ® arsat84
Súhlasím, daná pozícia 30W je naozaj veľmi nevýhodná oproti všetkým ostatným, ktoré si uviedol. Musíme to ale brať ako nemenný fakt a hľadať, čo by túto nevýhodu kompenzovalo až tak, že sa oplatí prekonať prekážky brániace tomuto signálu. A to môže nastať iba vtedy, ak poskytovaná služba bude reálnym lákadlom. Ja som tam už niečo našiel, avšak nie som si zatiaľ úplne istý a preto privítam každý dobrý nápad. Najlepšie by bolo, keby sa najviac snažil samotný prevádzkovateľ...
 
 
 
Pantelio  
29.06.2018 17:48 • hujer23
jednoznačne prechod na 23,19,16,08 ináč off
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
oneeeee  
29.06.2018 17:45 • hujer23
skús pridať niečo plodné a nie len podpichovať.Ty máš na to.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
vymyl si mu mozog a teraz máte rovnaké zmýšľanie  
29.06.2018 17:18 • ® oneeeee
vymyl si mu mozog a teraz máte rovnaké zmýšľanie
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
 
@zagrapan  
29.06.2018 10:14 • ® arsat84
No, ďakujem a tiež sa Ti ospravedlňujem. Možno sa nenahneváš, ale mal som o Tebe predstavu, že si iba akýsi provokatér a teraz vidím, že Ty si umne zmýšľajúci diskutér. Ešte raz vďaka. Osobne si myslím, že sa poskytovateľ služby Pantelio dostal do dilemy, čo urobiť s pozíciou 51,5E, ku ktorej prišiel ako "slepé kura k zrnu". Navyše nemal financie, nemal banku, ktorá by išla do rizika s úverom a hlavne nemal vyriešené autorské práva na TV programy. Mal odvahu, zopár kontaktov Smerom Hore a možno až nezdravú ambíciu rýchlo sa uchytiť na trhu PAY TV via SAT. Preto si zvolil alternatívu B2B a nie B2C.
 
 
 
Možná bych změnil obchodní model, vykašlal bych se  
29.06.2018 09:48 • ® zagrapan
Možná bych změnil obchodní model, vykašlal bych se na provozování white label a zajišťování si svého uplinku. Naopak bych se stal klientem TAG na 16E a využil tak maximálně nabídky firmy, která v tom podnikat umí. To se mi jeví jako smysluplnější podnikání. Akorát by to bylo B2C místo B2B.
 
 
 
@arsat84  
29.06.2018 09:43 • ® zagrapan
Nemám a tuto firmu vůbec nechápu. Vysílají víc než rok a prakticky neudělali nic. Žádná nabídka, žádný obchodní partner. Nevím, z čeho vysílání pánu bohu do oken financují ale to je jejich problém. Každopádně 30W je pro CZ a SK DTH nevhodná pozice.
 
 
 
@zagrapan  
29.06.2018 08:41 • ® arsat84
Zagrapan, vďaka za rozumný príspevok i za to, že si pochopil môj tak trocha nadsadený a tiež mierne vysadený článoček. Súhlasím s Tebou, že pozícia 16E by bola pre Pantelio omnoho atraktívnejšia, nehovoriac o tom, čo tam ešte len fantastického pribudne a to je SAT Orange a jeho atraktívny Šport. Ty a ja sme ale realisti, aspoň dúfam a preto neriešme, čo nie je, riešme, čo bude s Panteliom, " pánu Bohu za chrbtom " na pozícii 30W. Nemáš pre nich nejaký dobrý nápad?
 
 
 
White label platforma tady funguje čím dál líp na  
29.06.2018 08:25 • ® zagrapan
White label platforma tady funguje čím dál líp na 16E. Sice je třeba trochu větší parabola ale paneláky se kvůli příjmu bourat nemusí. Na 30W opravdu všichni nevidí, SK ještě horší než CZ.
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist