Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 13:48:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Má LNB Octo, 5 prijímačov, pozerá Komplet a Top partnerovi platí 20 eur mesačne.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.10.2018 12:23 • ® arsat84
Prišiel s prijímačom a s tým, že potrebuje naladiť niektoré programy, lebo mu prestali fungovať. A kde máte kartu ? Ja mám moderný systém Skylink bezkartový a ten sa musí pripojiť na internet. Robíte si srandu ? Chlap sa zľakol, ale o chvíľku všetko vyklopil. Bezkartovú inštaláciu mu realizoval Top partner Skylinku a on mu predsa poctivo za každý prijímač platí 4 eur mesačne, dokopy až 20 eur za 5 prijímačov. A Vy si neuvedomujete, že je to nelegálne ? Nie, to je určite legálne, veď ja mám všetko v poriadku. A prečo ste teda prišli k nám a neobrátili ste sa na Top Skylink ? Lebo oni majú teraz strašne veľa práce a montujú tieto bezkartové systémy, je na to poradovník a mne prídu neskôr tie ostatné prijímače naladiť zadarmo. A Vy za naladenie beriete toľko, koľko ja dám za jeden mesiac a mám všetko. Tak takto vyzerá mafiánske Slovensko v praxi...Mimochodom, viete koľko asi tak bezkartových systémov sa realizuje mesačne cez jeden subjekt Top partnera ? V priemere viac ako 100...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 22   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
@zagrapan  
09.10.2018 23:20 • ® arsat84
Ty si určite utajený agent, Bureš je dôverník agent 17120, náš občiansky hrdina 19901 bol naopak sledovaný zločineckou ŠTB ako Preverovaná Osoba a je celkom možné, že práve Tebou, čo evidentne preukazuješ svojou konšpiračnou hrou na nevedomosť.
 
 
 
@arsat84  
09.10.2018 22:50 • ® zagrapan
nepochybuji o tom, že jsi ve svých očích hrdina, agente Odborníku. Baví mě, jak píšeš o Burešovi. Agent nadává na agenta :D :D :D :D :D
 
 
 
@zagrapan  
09.10.2018 22:12 • ® arsat84
Určite som rád. Ak myslíš pána označeného zločineckou ŠTB ako 19901, tak ten je v mojich očiach takmer občiansky hrdina, čo sa určite aj Tebe kvôli Tvojej komunistickej minulosti, na takýchto hrdinov zle spomína.
 
 
 
Vyhľadaná osoba: Luterán Ján, registračné číslo:  
09.10.2018 21:22 • ® zagrapan
http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=kraj&kniha=18&strana=70&zaznam=14482

To jsi rád, že ten internet máme, co?
 
 
 
@zagrapan  
09.10.2018 19:35 • ® arsat84
Kdo chce českým premiérem býti, musí jak tá estébacká svine svítit. Ty si určite volil svojho Bureša, lenže na mňa svoje špinavé ŠTBácke triky neskúšaj...
 
 
 
@arsat84  
09.10.2018 18:20 • ® zagrapan
Že jsi byl estébák je fakt, od toho ti veršovánky nepomůžou. Ale je pěkné, jak pořád moralizuješ, co kdyby jsi začal u sebe?
 
 
 
@kompresor  
09.10.2018 07:21 • ® arsat84
Vďaka za náznaky zdroja záujmu a tiež za konšpiráciu. Mohol by som byť Luterán, avšak som Katolík. Vladkov mnoho znám, Skylink vôbec nepozerám. Inak v zmysle konšpirácie kompresor, nieže som satelitnej techniky profesor, ja som tvorca Skylinku a dôchodcov guru sharingu. A prezidentom, premiérom som minimálne, keďže mám od ŠTB dobrozdanie. A kebyže mám ešte v hlave zločinecký mafiánsky tik, tak som hlavný boľševik...
 
 
 
luterán  
08.10.2018 20:48 • ® kompresor
ako si tu nedávno popísal s vladom , máš niekoľko kariet od skylinku a bez poplatkov . to máš len tak pre seba , že. jedna ti nestačí , a ostatné máš na čo? tak to napíšem za teba .
no predsa na sharing pre svojich kamarátov , dôchodcov. to vidno , že si bol eštebák. ty si stále boľševik a nepodarok v rodine.
 
 
 
@twoooo  
07.10.2018 13:19 • ® arsat84
Prečo si potom vulgárny a nervózny zároveň? Veď Ty si sám odporuješ vo svojich vyjadreniach. Najprv sa priznáš, že nelegálnu službu doma máš, potom nadávaš a na konci v zúfalstve to všetko označíš ako konšpiráciu. Faktom ale je, že ktosi cez Nečistý Skylink od dôchodcov výhražnými listami a zavádzaním podvodne získava milióny, ktoré odchádzajú do daňového raja, následne ktosi cez Skylink Načierno získava milióny pomocou zdieľania kariet Skylinku na serveroch cez internetové pripojenie...
 
 
 
A co mam ja do riti s toho ze niekto odide od  
07.10.2018 10:22 • ® twoooo
A co mam ja do riti s toho ze niekto odide od tvojho milovaneho skylinku?

si myslis ze by som bol taky sprosty a sharoval vo velkom tu na SK? a cakal ze mi jedneho dna vyvali dvere nar. komedialna agentura?

preco su asi vsetky servre mimo sk?

ak to niekto robi vo velkom na sk je asi podobne j... a naivny ako ty.

koncim s tebou napis nejaky novy konspiracny clanok.
 
 
 
@twoooo  
07.10.2018 09:41 • ® arsat84
Ty si naozaj taký naivný, aby si si nedokázal spočítaľ dôsledky svojho protizákonného konania? A obhajuješ sa tým, že veď internet je plný podrobných návodov na share? Na internete naájdeš návody na čokoľvek, od výroby bômb až po návody na dokonalú vraždu. Neodchádzaj od podstaty zločinu v podobe drogy, akou bezpochyby je Skylink Načierno. Táto droga sa neskutočne rozšírila od formy, kedy ju v podstate rozbiehali cez verejné zdroje SK + CZ cez verejnoprávne programy + žiadané komerčné programy + všetko ZADARMO vďaka nadsadeným cenám kariet a jednorázových poplatkov za Novu, Markízu a pod. Obludnosť celej veci nastala keď sa Skylink v snahe čo najviac ryžovať zbavil DPH a zmizol do daňového raja. K tomu sa následne vytvoril Skylink Načierno cez ruské servery a následne sa do reťazca pridali bývalí i noví Partneri Skylinku, ktorí použili ruský zdroj čiernoty, prípadne vytvorili vlastné cez siete malých internetových providerov. A je ťažko určiť, či Ty si naozaj iba užívateľ čiernoty, alebo priamo prevádzkovateľ, ktorý má za úlohu nabádať ľudí aby odchádzali od tzv poločistého Skylinku do temna jeho čiernoty...
 
 
 
chod uz do haja s tvojim zlocinom fakt neviem ci  
07.10.2018 09:23 • ® twoooo
chod uz do haja s tvojim zlocinom fakt neviem ci si taky naivny alebo je__nuty .

inetrnet je plny podrobnych navodov na share tak pochybujem ze tato bohom zabudnuta stranka tu nejako dramaticky zvysi pocet "ZLOCINCOV". :D
:D :D

OPAKUJEM: Stale si neodpovedal preco toho TOP partnera neoznamis uradom.
 
 
 
@twoooo  
07.10.2018 07:48 • ® arsat84
Snažíš sa akože vtipkovať vo veci zločinu? A ešte verejne potvrdíš, že nakupuješ v Rusku načierno, akože kvôli českým programom a to načierno ešte čierniš na domácu čistotu pre 3 prijímače. Na jednej strane, aspoň, že si sa priznal, lenže na druhej, s takýmto "materiálom", ktorý robí zločinu načierno propagáciu cez internet omnoho vplyvnejšiu ako akýsi bilboard na baraku, sme tu nútení koexistovať. A ešte verím aj tomu, že Ty nie si schopný pochopiť, prečo na Slovensku vládne mafia, ktorá dnes už verejne vraždí a vyrástla presne tak ako ľudia, ktorí kradnú v štýle, veď mňa Skylink okradol, budem teraz ja jeho tiež...
 
 
 
Ano propagujem- mam na baraku obrovsky billbord  
06.10.2018 09:39 • ® twoooo
Ano propagujem- mam na baraku obrovsky billbord srajsat za 5euro komplet a denne zapojim 15 ludi... :D :D :D

sa zobud , ja si platim rusa cisto koli ceskym programom, dalej sharujem 1 kartu po dome do 3 prijimacov. ostatny su mi ukradnuti.

predpokladam ,ze to je na dozivotie ak nie na slucku, ty pravny stat.

Stale si neodpovedal preco toho TOP partnera neoznamis uradom.
 
 
 
@twoooo  
06.10.2018 08:10 • ® arsat84
Som si takmer istý, že nielen propaguješ, ale aj realizuješ a možno i prevádzkuješ. No ale zasa, na sto percent sa to povedať nedá, lebo TO je dnes veľká "veda". Takže asi sa spoliehaš na to prvé. A to, že "si priposrany a len tu prudis", lenže Ty to preto robíš, lebo si si takmer istý, že ak by Ťa niekto aj posunul až na úroveň TO, máš tam predsa svojich "zákazníkov", ktorým poskytuješ službu typu " share z vonka je normalna platena sluzba, nie uplne cista ale co uz "...Takže, čo už v takomto skorumpovanom štáte ostáva nám ostatným, ktorí chceme právny štát...?
 
 
 
Presne tak, si priposrany a len tu "prudis" . Ja  
05.10.2018 18:48 • ® twoooo
Presne tak, si priposrany a len tu "prudis" .
Ja propagujem zlocinnost , ako???

share z vonka je normalna platena sluzba, nie uplne cista ale co uz.
Ale ty si isto cisty ako lalia poctivo kazdemu das doklad za kazdu pracicku a zavedies do uctovnictva, ze?
Aj v PC mas vsetko licencovane programy.
Ak niekto vie o zlocine je povinny to ohlasit, nuz ale tu plati prva veta.
 
 
 
@arsat84  
05.10.2018 16:31 • ® zagrapan
Škoda, že jsi tak přip.os.raný. Na svém webu opěvuješ Kuciaka asi 20ti články a přitom se bojíš oznámit takovou kravinu. Bojíš se, že koupíš kulku jak on? No neboj, cardsharing je proti tomu, o čem psal Kuciak nic. Úplně jiná liga. A ty se stejně budeš bát. A jak jsi tam plamenně diskutoval s Okapem, že držet hladovku budete u RTVS a jak z toho neslavně sešlo. To ti není blbé, potom tady urážet Igora? Buď už jednou konečně frajer a něco udělej. Článků a debatních příspěvků ÚPLNĚ O NIČEM jsi už napsal dost.
 
 
 
@igor  
05.10.2018 06:30 • ® arsat84
Igorko, vidíš, ako si sa zamotal do siete slovenskej štátnej mafie. Ja nemám podozrenie, ja mám takmer istotu, takže nemôžem prísť k orgánu štátnej mafie a oznámiť mu, že mám podozrenie. Podozrenie by príslušný policajt, vyšetrovateľ a prokurátor ľahúčko pozametali pod koberec. Kebyže ale prídem s istotou, tak by už nepozametali pod koberec, tam by som sa nezmestil. Na upratanie by použili kamarátov mimo služby. A to by si Ty chcel ? Kto by Ti potom zažínal svetlo v tej hornej časti tela, kde máš iba prázdno a tmu. Verím, že aj Tebe sa raz zapne.
 
 
 
@twoooo  
05.10.2018 06:24 • ® arsat84
Ak sa sťažujem, tak iba na Teba, keďže propaguješ zločinnosť. A ja len dúfam, aby si nedoplatil na múdrosti našich predkov, ktorí už dávno vedeli, " kto kradne, ten aj vraždí "...Čo určite teraz rezonuje Slovenskom, len škoda, že nie aj Tebou. Takže, Ty si iba falošný podporovateľ zlodejstva, alebo už rovno kradneš cez Skylink a tak okrádaš štát i občanov... ?
 
 
 
@arsat84  
05.10.2018 00:20 • igor
Ak mas informacie veduce k podozreniu na trestny cin, podaj oznamenie na policii. Pisanim na fora sa nic nevyriesi. Tu Ti citatelia mozu verit a nemusia, ale nijako to nevyriesia, kedze takymito informaciami nedisponuju. To si za tie roky nepochopil? Sebareflexia sa (uz) niekedy (konecne) dostavi?
 
 
Celkový počet reakcí: 22 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist