Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 07:12:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Má LNB Octo, 5 prijímačov, pozerá Komplet a Top partnerovi platí 20 eur mesačne.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.10.2018 12:23 • ® arsat84
Prišiel s prijímačom a s tým, že potrebuje naladiť niektoré programy, lebo mu prestali fungovať. A kde máte kartu ? Ja mám moderný systém Skylink bezkartový a ten sa musí pripojiť na internet. Robíte si srandu ? Chlap sa zľakol, ale o chvíľku všetko vyklopil. Bezkartovú inštaláciu mu realizoval Top partner Skylinku a on mu predsa poctivo za každý prijímač platí 4 eur mesačne, dokopy až 20 eur za 5 prijímačov. A Vy si neuvedomujete, že je to nelegálne ? Nie, to je určite legálne, veď ja mám všetko v poriadku. A prečo ste teda prišli k nám a neobrátili ste sa na Top Skylink ? Lebo oni majú teraz strašne veľa práce a montujú tieto bezkartové systémy, je na to poradovník a mne prídu neskôr tie ostatné prijímače naladiť zadarmo. A Vy za naladenie beriete toľko, koľko ja dám za jeden mesiac a mám všetko. Tak takto vyzerá mafiánske Slovensko v praxi...Mimochodom, viete koľko asi tak bezkartových systémov sa realizuje mesačne cez jeden subjekt Top partnera ? V priemere viac ako 100...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 22   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 2 / 2

 
RE:  
04.10.2018 19:36 • ® jopo166
:D :D
 
 
 
A co teraz? sa stazujes ze si neschopny si to  
04.10.2018 18:38 • ® twoooo
A co teraz? sa stazujes ze si neschopny si to zaobstarat tiez?
 
 
Celkový počet reakcí: 22 / zobrazují se: 21 ... 22

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist