Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 19:13:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Coolstream NEO HD1  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.11.2018 01:01 • ® janino128
Má niekto tento prijímač? Potrebujem poradiť s nastavením.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 35   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
@skysat  
08.11.2018 10:57 • ® arsat84
Nemám čo, zdroj typu JPP sa neosvedčil, ďalší na stretnutie ani nešiel, tvrdil, že je to zabíjanie času. Inak podstata bola o tom, že Skylink dá na trh hybrid typu IPTV + SAT a k tomu super cenovú návnadu na prilákanie ubehnutých ovečiek. Nič z toho sa nepotvrdilo a prečo, tak to by si mohol najskôr napísať Ty, ja som Ťa tipoval, či si priamo, alebo nepriamo sám Luterán a tiež by si mohol byť aj neoficiálnym zástupcom Skylinku...
 
 
 
nic ste zatial nepisali o tom stretnuti.Bolo tam  
08.11.2018 10:32 • ® skysat
nic ste zatial nepisali o tom stretnuti.Bolo tam vobec nieco zaujimave?Pisali ste tu,ze sa ma oznamit nejaka uzasna novinka.Bavil som sa s jednym co tam bol a ten nic nepostrehol,tak o co sa malo jednat?
 
 
 
@Luteran  
08.11.2018 09:51 • ® twoooo
samozrejme ze tebe ;)
 
 
 
@twoooo  
08.11.2018 09:23 • ® arsat84
Neviem, či je to adresované mne, ale ak, určite to pobavilo a tiež mi moju teóriu potvrdilo. Tém je mnoho, milión, lenže čas je neúprosný etalón. Teraz nemám čas a hlavne čakám témy aj od Vás...
 
 
 
sa hanbi ,az tak ,ze sa nezmoze na dalsiu  
07.11.2018 18:21 • ® twoooo
sa hanbi ,az tak ,ze sa nezmoze na dalsiu vycerpavajucu temu :D
 
 
 
Už se zase stydíš za své příjmení Luteráne?  
05.11.2018 18:15 • ® zagrapan
Už se zase stydíš za své příjmení Luteráne?
 
 
 
@kompresor  
05.11.2018 09:09 • ® arsat84
Vidíš, vidíš, ako sa divíš. A ešte čudnejšia je vec, ako sa tvári taký, ako si Ty jedinec. Urážaš veriacich, prekračuješ zákon a veríš si, ako si na tom. No si na tom veľmi zle, lebo si zabíjaš vlastné svedomie.
 
 
 
ty pri tej stránke aj spíš , len aby si mohol čo  
05.11.2018 08:53 • ® kompresor
ty pri tej stránke aj spíš , len aby si mohol čo najrýchlejšie odpovedať.
 
 
 
@kompresor  
05.11.2018 08:49 • ® arsat84
Ja s Tebou v podstate súhlasím, len Ti to pravdivo poopravím. Katolík, Luterán, najdôležitejšie je, nech je každý svojej viery pán. Bo viera v človeka, spravodlivosť a slobodu, to viera v budúcnosť každému národu. A keď viera v človeka so spravodlivosťou sa snúbi, vtedy žiadny zlodej nemá šancu kradnúť a ešte navyše nakradnutým oklamávať ľudí...
 
 
 
s luteránom do spolku nie . ešte by umrel a  
05.11.2018 08:42 • ® kompresor
s luteránom do spolku nie . ešte by umrel a zostali by po ňom dlhy a konšpirácie.
 
 
 
@tomko  
04.11.2018 21:53 • ® arsat84
Teda ale fuj Ti, už to vyzeralo tak, že Janko založí komunitu majiteľov Coolstream NEO HD1, boli by dvaja, on ako prvý a ten druhý, ktorý by si kúpil mašinku z Nemecka. A teraz sa Ťa Janko naľakal a potencionálny kupec tiež a nádejná komunita vyznavačov alternatívnych satelitných prijímačov je v " čudu ". A ja som sa tak tešil na funkciu moderátora a entrepreneura. Ty si ale jedno motovidlo, mohli sme byť prví na svete s prijímačom, aký nemá nik...
 
 
 
Super ze si to rozchodil. Zatiaľ čo sa tu luteran  
04.11.2018 21:15 • ® tomko
Super ze si to rozchodil. Zatiaľ čo sa tu luteran teda arsat rozplyval nad nesmrteľnosťou chrusta a asi ho ani nik nepočúval a chcel zas nejakú komunitu, tak človek co hľadal riešenie našiel od človeka co mu skutočne pomohol. A nekecal blaboli
 
 
 
@janino128  
04.11.2018 17:20 • ® arsat84
No tak to je krásne a držíme palce.
 
 
 
@arsat84  
04.11.2018 17:07 • ® janino128
Našla sa jedna dobrá duša a poradila mi. Už som to rozchodil.
 
 
 
@janino128  
04.11.2018 10:54 • ® arsat84
OK, ja Ti rozumiem, veď tie nové mašiny sú už samozrejme dostatočne pamäťovo vybavené. Otázne je niečo iné. Vždy platilo, že open source má pomáhať otvárať priestory čo najširším masám, aby sa dostali k možnostiam vo veci kvalitných programov, služieb navyše, komfortu a pod. A pri tom všetkom sa akosi zabudlo na podstatu PLUG and PLAY. Takže, ak niekoho baví mať v paneláku v obývačke 88 palcový OLED TV, prečo nie, otázne je, či bude mať dostatočný priestor i zdroj aj na pozeranie. Ale to je jeho vec, aj keby ten TV mal iba ako dekoráciu. Všetko je individuálne. Našiel som v Nemecku Tvoj prijímač za 30 eur s vadným tunerom DVB C a zároveň nový sat tuner za 19 eur, takže Coolstream NEO HD1 s dopravou za cca 69 eur, to pre tých, ktorí by sa chceli s Tebou dať dokopy...
 
 
 
@arsat84  
04.11.2018 10:32 • ® janino128
Mrkni na nové prijímače Dreamboxy Vuplus a pod v 4k ohľadom tej pamate mozno zmeníš názor :)
 
 
 
@janino128  
04.11.2018 10:22 • ® arsat84
Ešte som zabudol reakciu na Tvoje " Chcem len vediewt pracovat s oscamom v neutrine tot vso ". Tak tu založíme sekciu, Ty vytvoríš komunitu a niečo spolu vymyslíme...
 
 
 
@janino128  
04.11.2018 10:19 • ® arsat84
Milý Janko, ako som Ti už písal, som iba priemerný " sat všeumelec ", ten všetko vie, ale len málo vecí poriadne. A teda moje parkety nie sú Tvoje a to je dobre, lebo iba tak sa všetci doplňajú navzájom. U E2 mi vadí, že potrebuje pre funkčnosť príliš omnoho viac operačnej pamäte ako klasický prijímač. No ale zasa sa tam dá vyšantiť, lenže to potrebuje komunitu " šialencov " a tí potom často zneužívajú svoje obete tým, že veci schválne komplikujú atď. No a ja som slobodný človek a slobodu doprajem iným a to je to základné open source myslené ako SAT TV vysielanie baz hraníc.
 
 
 
@arsat84  
04.11.2018 10:02 • ® janino128
Neviem ako si na tom s enigmou2? Myslím že je to špička. Aj vývojové teamy makajú. A pokial ide o tu hranu, snad aj admin pochopi,ze mi nejde o bohapusty sharing. Chcem len vediewt pracovat s oscamom v neutrine tot vso
 
 
 
@janino128  
04.11.2018 09:53 • ® arsat84
Naštudoval som si znova pravidlá, je tam jeden bod, ktorý by sa dal zneužiť, avšak verím,že admin tejto stránky je natoľko inteligentný, aby diskutujúceho, ktorý je na hrane najprv opravil, upozornil, prosto aby nebránil premávke, ale ju správne kontroloval a usmerňoval. Janko a teraz ešte otázka na Teba ako majstra Enigmy 2. Existuje už niečo lepšie ?
 
 
Celkový počet reakcí: 35 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist