Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 15:06:47 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Názor na dianie...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.01.2019 08:31 • ® arsat84
Pozoroval som dianie na tomto fórume od jeho úplného začiatku a nech bolo aké bolo, minulý rok som už mal obavu, že sa nemenovanej "konkurenčnej" stránke podarí jeho likvidácia. Lebo to sa deje tak, že zlikvidujete slobodnú diskusiu. A to sa tu podarilo, diskusia v podstate prestala existovať. Nikto už nepridával témy a ak, tak sa ich snažili konkurenční trollovia rýchlo zlikvidovať. Venoval som sa oživeniu diskusie a stálo ma to nejaký ten čas. Veď nakoniec skúste. Výsledok je ale takpovediac nejasný. Škoda, ale taká je doba. A prečo som to urobil ? Mnohí mi kladú takúto otázku. A ja im odpovedám, len kvôli pánovi Ing. Václavovi Hrubcovi...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
luteránoid  
15.01.2019 15:06 • ® kompresor
Bez teba sa to tu pomaly rozbehlo . A prídeš sem a zaklincuješ to tu .
 
 
 
kde je arsat84  
12.01.2019 23:47 • ® sat amater
JE tu někdo kdo mi objasní moji otázku ,jak je to z provozem fóra ?
 
 
 
® arsat84  
10.01.2019 23:39 • ® sat amater
Ahoj
samozřejně ,že vím ,že fórum je od toho ,aby se na něm diskutovalo...čím více témat a přispívajících tím lépe ,ale není mě ůplně jasné co přínáší pro provoz fóra více peněz ? Jsou to diskutující a jak se říká počet kliknutí ,nebo příjem s reklam popřípadě sponzoři ? Samozřejmě je mě jasné ,že čím víc fórum žije ,tím lépe ,ale chtěl bych to ODBORNĚ VYSVĚTLIT...Dík
 
 
 
Arsat84  
10.01.2019 15:39 • ® Zetor25
Prosím ťa daj tu nejakú tému k veci a nie od veci.Toto fórum som dnes prišiel zachrániť a spasiť len či sa mi to podarí tak to bude aj otázka času.Síce by som rád tu privítal aj poriadny zoznam satelitných družíc a hlavne nový dizajn tohto webu.Lebo ten dizajn je asi od začiatku spustenia tohto webu satcentrum.cz Čo vy nato redakcia tohto webu????Z pozdravom Zetor25 :D :)
 
 
 
Tie tvoje stihomamy, si myslis ze parahyperbola sa  
10.01.2019 11:22 • ® twoooo
Tie tvoje stihomamy, si myslis ze parahyperbola sa snazi zlikvidovat tuto stranku?
Jedny aj druhy sa maju navzajom na haku. to len ty zijes vo svete kde sa kazdy kazdeho snazi znicit.sa zobud.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist