Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 23:17:19 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Multistream 9E  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.01.2019 19:04 • ® matt33
Keď je tu už reč o tých italech tak kto bez toho nemôže byť tak na 9E pribudli ďalšie stanice Virgin Radio TV Italia, R101TV, 20 Mediaset HD, Mediaset Italia Due a Rete 4 HD ktoré sú vysielané v druhom streame v prvom už dlhšiu dobu ide La7 a La7d takže lovci ak tu ešte dáky ste a máte na to vybavenie môžte testovať.
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 46   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 2 / 3

 
Výstraha pre multinick twoooo  
02.02.2019 12:38 • ® Warder
ak sa nezačnete viac kontrolovať a neprestanete napádať a provokovať diskutérov, budem nútený vám zamedziť prístup do diskusie.

:D
Nosce te ipsum.
 
 
 
4:2:2  
02.02.2019 12:33 • ® twoooo
teraz som skusil feed na 23e ,HD v 422,obraz 18Mbps procesor išiel hore asi o 30percent.

ked som skusal na turkoch 4K a 8K tak uz isiel nad 90perc. a hucal jak besny. :D
 
 
 
@twoooo  
02.02.2019 12:00 • ® major13
iba tu klameš ozembuch.
 
 
 
majorko a ty si zas kery analny alpinista?ci  
02.02.2019 11:42 • ® twoooo
majorko a ty si zas kery analny alpinista?ci priamo elipsoid? :D

ja mam zavidiet bohuskovi? a co??? 30 rokov sa venuje sat technike ,doteraz nema ziadnu velku antenu na motore, fakt uspech, on je v Cband skuseny? ma jeden predpotopny lnb a staticku antenu, dalsi uspech.
Jeho obrazky, nebud smiesny ,jeho hovadiny su len strapnovanie sa.
Ako ma vyzerat zaujmava info pozri obrazky od pele, enosat atd.

Nakoniec neviem ci uz si pochopil kto som ale mam doma SNOOKER , samozrejme nie full size, ale na treningy to staci.

Koniec oftopic. :bad:
 
 
 
@twoooo  
02.02.2019 11:22 • ® major13
ako chválenkárske drísty a trápne obrázky to berú iba takí, čo majú málo technických informácií...Pretože šikovnému niektoré informácie a fotky od bohus31 napovedia, aká tv stanica a na akom lacnom stb sa dá otvoriť. Neboj, on sa na zmienenom webe hodne dlho neukáže, podobne ako Antonín. Pretože len zavistlivci závidia gulečník, lebo naň nemajú alebo ho ani nemajú kam doma umiestniť.
 
 
 
@ Twoooo  
02.02.2019 11:21 • ® Zetor25
Mne ani 4K netreba stačí keď zachytím HD a SD kanály cez TBS. :)
 
 
 
tbs  
02.02.2019 10:53 • ® matt33
stačí HD v 4:2:2 a už CPU nestíha
 
 
 
TBS samotna nepotrebuje neaky vykonny PC ale  
02.02.2019 09:51 • ® twoooo
TBS samotna nepotrebuje neaky vykonny PC ale obsluzne programy ano.A hlavne ak naladis 4K alebo dokonca 8K, tak ide procesor do varu, video bit rate cez 100 Mbps.
 
 
 
® Zetor25  
01.02.2019 22:00 • ® matt33
samozrejme mám zvuk na francúzoch z 5w k tým ďalším veciam sa ja nevyjadrujem čo máš kúpiť je na tebe ale tá tbs karta potrebuje aj kvalitný pc ináč to nemá význam
 
 
 
Otázka pre Matt33  
01.02.2019 20:30 • ® Zetor25
Idú Ti aj Francúzi na 05,0,W aj zo zvukom?, A mam ešte jednu otázku ide mi pomaly PC mám problém s Harddiskom ale mam tip na 320 BIT za 30€ alebo ten s 500BIT za 50 € ktorý mám kúpiť??, Ešte šťastie že som ho dal do opravy teraz lebo keby som dal neskôr tak ho môžem rovno vyhodiť von oknom
Ako si na tom s Harddiskom??? :) P.S PC TBS kartu ešte nekupujem lebo najprv musím dať do poriadku PC a potom môžem to kúpiť :good:
 
 
 
® major13  
01.02.2019 16:10 • ® twoooo
Ako to je s gulecnikoidom a jeho Ineosom neviem, ja som to pochopil ze ho kupil nedavno,kvoli T2MI ale to je jedno.

A Havajom sa mysli black list. ;)
Chvilu tam bude klud bez chvalenkarskych dristov a trapnych obrazkov z jeho "spickovych" prijimacov .
 
 
 
Výstraha pre nick Warder  
01.02.2019 13:23 • Správca
ak sa nezačnete viac kontrolovať a neprestanete napádať a provokovať diskutérov, budem nútený vám zamedziť prístup do diskusie.
 
 
 
@twoooo  
01.02.2019 12:32 • ® major13
nový iNEOS ZX4? Nie, používa ho dlho https://www. a.cz/forum/topic-93889/
 
 
 
Multinick oneee, twoooo, threee .....  
01.02.2019 12:00 • ® Warder
a preco si odtial zdupkal ti, od zavisti ze ta ten "spagetoid" prechcal ako snehuliaka a nezobral ta na tu Havaj ? :D

P.s. Uz si bol pozriet "suseda" ako vypada gulecnik ? :D :D :D
Nosce te ipsum.
 
 
 
@twoooo  
01.02.2019 10:56 • ® major13
na Havaji? Nie, na Cypre...
 
 
 
este si zabudol aj na moje dalsie nicky - threeee,  
01.02.2019 10:23 • ® twoooo
este si zabudol aj na moje dalsie nicky - threeee, rohan, kompresor, fann, avernet, arioner atd..atd..., a mozno aj warder aj redakce. :D
Vypadni na tvoju zamilovanu hyperbolu, sice uz ti dal padak tvoj milovany spagetoid ale ty si nejakeho "priatela" skoro najdes.

A ozembuch je na havaji. :D :D :D
 
 
 
Mladenci netarajte, hulvat je multinick twoooo a  
01.02.2019 10:05 • ® Warder
Mladenci netarajte, hulvat je multinick oneeeee, twoooo ci BDfKNM ...... a ja som reagoval na jeho zosmiesnovanie alaa "Možno by vedel ozembuch bohuško aj so svojim novym ineosom. :D"

Pozrite si vsetko jeho prispevky a potom piste ze kto je hulvat.

fekete a ti prezrad ze ktory si ti z multinickov, ked sa tu neohrozene spoza klavesnice hras na geroja. Urcite si jeden z tych ...kov com som kopol do prdele za chovanie a celkovu tupost ze ? ;)
Nosce te ipsum.
 
 
 
ku.ba  
01.02.2019 06:38 • ® fekete
to si může dovolit jenom tady protože jinde by s ním vyběhli stačilo co tento "umělecký agent" předváděl jako admin tento megavůl na jednom nejmenovaném foru.
Tady se tolerují věci že člověk žasne a že "správca fora" nabádá dodržování pravidel je k srandě.
Tady se ukájejí akorát někteří zkrachovanci kterým bylo zamezeno jinde se takto chovat a DLE mého NÁZORU byli jinde vypakováni oprávněně.
A někteří zdejší abonenti se vulgárně chovají i na jiných webech.
Válku s volem nelze vyhrát
 
 
 
@Warder  
31.01.2019 21:38 • ® ku.ba
Dobrý jsi hulvát.
 
 
 
No ved nebud uz az taky priposraty a macher len za  
31.01.2019 09:12 • ® Warder
No ved nebud uz az taky priposraty a macher len za klavesnicou a chod ho pozriet. Aj minule ta pozval a zrazu si zostal v kute cusat ako stara Martinska socka. Mozno by ti pozical aj toho noveho ineosa, aj gulecnik by si konecne videl nazivo a aj fotit by ta mozno naucil. Kuvaa same plusi.
:D :D :D
Nosce te ipsum.
 
 
Celkový počet reakcí: 46 / zobrazují se: 21 ... 40


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist