Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 12:06:27 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Televizní stanice a jejich program
El Clásico (Barca & Real) zajtra na Sport 1 CZ HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.02.2019 16:26 • ® Zetor25
Ahojte, zajtra na Sport 1 CZ HD Exkluzívne Španielske El Clásico Barca & Real o 21.00), Konečne!!,Takže Digi TV dala už košom Exkluzívneho El Clásica?Konečne že sa Sport TV začína rozšírovať škoda že prišli o Série A. :bad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Filmy v poľskom jazyku, pozerať to je fakt zabáva,  
06.02.2019 20:49 • ® Zetor25
Filmy v poľskom jazyku, pozerať to je fakt zabáva, minule som pozeral Polsat Film cez internet zdarma a normálne som,sa nasiamal už nie z toho filmu ale z toho dabnignu, to už. Radšej firmy po Anglicky alebo po Taliansky, než po Polsky. :D
 
 
 
Veru Polsat som pozeraval, chodili tam filmys  
06.02.2019 16:24 • ® twoooo
Veru Polsat som pozeraval, chodili tam filmys fenomenalnym polskym prekladom. :D
Ten sa este velmi dlho drzal , to uz aj nasi vtedy dabovali.
Zacinal som s nejakou capatou laminatkou 120cm,, potom som kupil za tusim 2000 kovosatku s fix zavesom. Pozical som si zvaracku a prvy krat v zivote som "lepil".
Fix som prerobil podla cas. parabola na pol. zaves, motorcek zo stieracov zavitova tyc a islo to.
Viselo mi to na chalupe v pohode 25 rokov,.

To nas oblubeny ozembuch doteraz nevie osadit polarmount ,nieto ho este vyrobit. :D
 
 
 
N-joy som počúval tiež Screensport som nestihol  
06.02.2019 16:04 • ® matt33
N-joy som počúval tiež Screensport som nestihol nakoľko na sat príjem som si musel počkať pokiaľ som začal pracovať ale niečo bolo v začiatkoch na OK3,volné vysielanie MTV som ešte stihol zakódovali ho v deň keď som šiel na ZVS 4.7.1995.
 
 
 
@Twoooo  
06.02.2019 15:35 • ® Zetor25
Ja si pamätám,ako som kedysi rád pozeral Poliakov z Hot Birdu v tedy sa dal pozerať Polsat, TVN, Viva Polska, Rebel TV PL,TV Puls, Aj Viva DE, Nuž na Screen Sport, a mnohé kanály sa už nepamätám.Ešte sa pamätám na to že som pred 2 rokmi, pozeral SVT 1,SVT 2 v EMU.TO BOLI ČASY.Plus 3 krát Premier Liga (Futbal Anglicko),FTA cez satelit (TV play Sports HD, KTRK Sport a IRCama 3,A moj prvý prijímač bol od výrobcu Humax na ten nikdy nezabudnem.Nuž čo k tomu dodať na ostane veci okolo satelitnej televízie sa už nepamätám.Škoda ;(
 
 
 
konecne dobra tema na hyperbole. 30 rokov sky tv,  
06.02.2019 10:32 • ® twoooo
konecne dobra tema na hyperbole. 30 rokov sky tv, mame tu nejakych pamatnikov, ci som tu sam?Screensport, MTV, nocne pozeraniee klipov na jukebox na lifestyle TV.
Mal som kablom stiahnute na vonok do radia s patkolik vstupom N-joy radio, cele okolie bolo v prdeli s toho co mi tu hra...to boli casy . :(
 
 
 
@Matt33  
05.02.2019 21:42 • ® Zetor25
Áno ja sa teším aj keď sú tam len 4 zápasy.ale, k tej Rai 1,máš na mysli Euroviziu?, Tu som rád pozeral keď šla SVT 2 (Švédska dvojka),v EMU, ale od kedy dávala SVT finále v MS v hokeji 2018 - Švédsko - Švajčiarsko (Repríza finále z roku 2013),tak ta SVT už nešla, ide ešte teraz??, (4,8,E.11,919 H 28,000) Ak sa dobre pamätám na frekvenciu.Rád som tam pozeral Ranné vysielanie.Ale čo už ;(, Prajem Ti pekný večer, ja si už idem dobiť baterku, aby som zajtra mohol dobre rozmýšľať čo zase tu dám za tému. :D
 
 
 
4 zápasy a niektorí sa idú s toho ....  
05.02.2019 19:33 • ® matt33
4 zápasy a niektorí sa idú s toho .... :D
Na RAI UNO dnes 69. ročník festivalu talianskej piesne :D :D :D
 
 
 
este chyba co bude vecer na Rai 1 .  
05.02.2019 17:03 • ® twoooo
este chyba co bude vecer na Rai 1 . :bad:
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist