Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Čtvrtek • 21.11.2019 - 10:39:39 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/1           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu

Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

TOP témata
TA3 zakóduje svoj signál na Astre 3A

Jiné
Nezájem o diskusi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.03.2019 19:34 • ® hyundai003
na satelitních fórech...čím to je?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 30   ¤
newresp Nová reakce na téma
ERROR
Přidání nové reakce k tomuto tématu.
Přihlašte se: Přihlášení. Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.

Do diskuse se můžete zapojit i anonymně. Takové reakce jsou ale zobrazeny na stránce až po její autorizací provozovatelem stránek.

HTML: Vypnuto, Značky: Vypnuto, Smajlíci: Vypnuto, Přílohy: Vypnuto

Opište 4-místný číselný kód z obrázku.

Pole označená * (hvězdičkou) je nutné vyplnit!

Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

traktor  
26.03.2019 13:23 • ® tentok
Kde? čo myslíš?
Gulečník s ibuprofenom.

@tentok  
25.03.2019 15:41 • ® Zetor25
Budem hádať máš na mysli mňa alebo niekoho iného? :D
Opticum HDX403P, Thomson TH813,120 CM,90 CM.a 70 CM parabola,(90,0,E-30,0,W,Skylink/Digital,Skylink Multi, Lovu zdar,Nech žije HD!!!!.

@major13  
19.03.2019 10:49 • Správca
Takže pripúšťate, že čo som od vás odkopíroval bola urážka? Fajn, aspoň na niečom sa zhodneme.

@Správca  
18.03.2019 22:21 • ® major13
uražaj si sam seba!

@major13  
18.03.2019 22:10 • Správca
Tentokrat ste presne opisali seba: "problémom sat diskusií sú duchom poslabší jedinci, ktorí si chodia v net diskusiách dodávať virtuálne sebavedomie, ktoré im v reálnom živote chýba".

Boli ste prvy, kto to tu zase odviedol od temy - k osobnmemu napadnutiu a nejakemu nezmyslu o kulecniku. Chodte si pls. svoje sebavedomie dobijat niekde inde. Dakujem.

Dokiaľ sa tu nezjavil najmúdrejší gulečnikár,tak  
18.03.2019 18:51 • ® tentok
Dokiaľ sa tu nezjavil najmúdrejší gulečnikár,tak tá diskusia bola v pohode.
Gulečník s ibuprofenom.

@Správca  
18.03.2019 17:01 • ® major13
tak ako píšseš. Pretože normálny slovenský človek v produktívnom veku, si nemôže dovoliť strácať čas net diskusiami...

Re: Nezájem o diskusi  
18.03.2019 12:59 • Správca
Tak už viete prečo? Sami ste si dali odpoved a sami ste aj dôvodom.

Nezájem o diskusi  
17.03.2019 18:50 • ® hyundai003
NÓ tak se to téma pěkně zvrhlo na Gulečníkovou přestřelku :D :bad:

zaseja  
17.03.2019 13:33 • ® Zetor25
To si reagoval na môj nick?,Ak áno tak nejako treba tých ľudí osloviť. Alebo ani nie?? :o :D
Opticum HDX403P, Thomson TH813,120 CM,90 CM.a 70 CM parabola,(90,0,E-30,0,W,Skylink/Digital,Skylink Multi, Lovu zdar,Nech žije HD!!!!.

Ahojte borci . Takto začína tvoje každodenné  
17.03.2019 12:32 • ® zaseja
Ahojte borci . Takto začína tvoje každodenné spamovanie , tvojími príspevkami . A zakončenie je : skúšal to už niekto ? Presne tak písal aj tvoj brat cb21.
a dočkal sa aj vysvetlenia . D2mac bol v tej dobe moderátorom.
https://www.parabola.cz/forum/topic-22064/
4K

Čo si čakal, veď človek keď tu založi nejakú tému  
17.03.2019 11:02 • ® Zetor25
Čo si čakal, veď človek keď tu založi nejakú tému tak to skončí fiaskom teda urážkami.Tak ako chceš začínať diskusiu o satelitnej TV daj nejaký tip ako máme tu začať diskutovať. :D

:)

@ bohus31  
17.03.2019 10:01 • ® tentok
Ty si vytiahni hlavu z prdele, kde ja píšem že mám 4K prijímač alebo TV?

Si pozri kolko stoja gulečníky teraz za 250-300 euri kúpiš solídny 6ft stôl , kto už dneska nemá 300 eur?
Gulečník s ibuprofenom.

@tentok  
17.03.2019 09:47 • ® major13
kľudne možeš, ak tu zverejíš svoje autentické foto Tvojho gulečníku s TV prijímačom UHD 4K. Pretože len takto možeš potvrdiť svoj virualny podpis.

čo tak potom  
17.03.2019 09:34 • ® zaseja
chlapci . . . Ako ti ide 4K na polskom 4K ready ? Ty tiež nebudeš úplne normálny . Píšeš tu bludy a zavádzaš . Na parabole si dostal trojtýždňový ban , tak rýchlo sem ponapádať tu diskutujúcich . satelitné vysielanie prevádzkuješ od roku 1988. No , ale myslenie máš ako gumák - ťuťmák , ktorý to ,ako športovec dotiahol na majora. No a teraz kto že to píše ? Rohan , Janosik , Vortimod ,Benderovec , hansolo , wader ,alebo colour21 .Toľko multinickov . Prvá tvoja odpoveď tu bola okamžité napadnutie diskutujúceho . O nič iného ti tu nešlo.
S tebou sa diskutovať nedá . Ty to nevieš , nechceš . Ty len to svoje , stále dookola .
4K

môj život je tým pádom naplnený, mám aj RD aj  
17.03.2019 09:29 • ® tentok
môj život je tým pádom naplnený, mám aj RD aj gulečník, môžem spokojný zomrieť. :D :D :D
Gulečník s ibuprofenom.

tak potom  
17.03.2019 09:11 • ® major13
chlapci iba virtuálne nezáviďte a začnite robiť niečo zmysluplné, aby ste aj VY mohli mať BILIARD reálne v obývaku RD a nie iba virtuálne v podpise net diskusie :D

Súhlasím s niektorými názormi v tejto téme.   
17.03.2019 08:38 • ® tentok
Súhlasím s niektorými názormi v tejto téme.

Problém je ako píšete so samozvanými tiežodborníkmi ktorí sa všade natískajú aby sa chválili svojimi akože skúsenosťami. Viď bohusko gulečnikar.Už zase vyliezol a ohuruje na parabole.

A už aj v tejto téme vie rozdávať rozumy ,napr. že do paneláku gulečník nevojde.
Bol som v paneláku kde boli izby cca 3,8x7 m a to je dosť pre 6ft stôl. Hlavne ,že on ho má umiestnený priečne, ale zase má mini stôl, tak mu to asi stačí.
Gulečník s ibuprofenom.

kolenoid  
17.03.2019 07:50 • ® zaseja
poprosím ťa , nespájaj ma s tým smradom . nič s ním nemám . A prečo si sa tu nezaregistroval pod originalom bohus31. Moje dve veci mi k životu stačia . hlavne že to je 4K . Tvoje sústavné napádanie a urážky nemajú žiadnu úroveň . Ty si len riťolez multinick , ako tu píšeš.
4K
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit

oneeeee  
17.03.2019 07:10 • ® major13
máš znovu iný nick "zaseja"? To že pozeráš 4K tv vysielanie na FHD telke je tvoja vec. Avšak to, že máš kulečník v podpise je nezmyslom. Nakoľko do paneláku ho nezmestíš. Takže problémom sat diskusií sú duchom poslabší jedinci, ktorí si chodia v net diskusiách dodávať virtuálne sebavedomie, ktoré im v reálnom živote chýba. Však oneeeee???

Celkový počet reakcí: 30 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|

¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist