Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 22:56:00 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Skončil mi antivírusový program Avast po 1 mesačnej free verzii ako ďalej?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.03.2019 13:49 • ® Zetor25
Ahojte. Mám jeden problém s antivírusovým programom Avast , pred mesiacom som menil Hard disk na PC a mam aj vyčisteny poriadne počítač mám Windows 7 a cca 07.03.2019 mi skončil Avast na 1 mesiac zadarmo, potom mi písalo že mám zaplatiť 15,99 € je to na Mesiac alebo na 1 rok?, Počítať využívam iba na hry a sem tam na surfovanie po internete, ale neviem aký antivírusový program nainštalovať tak aby bol zadarmo.Koľko je vlastne pre PC antivírusových programov?, Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25. :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@wama  
22.03.2019 20:52 • ® ku.ba
"- len kecy." :what: asi jsem od avastu utekl proto, že je tak výborný?
Bez keců, vidím to tak, jak jsem napsal.
 
 
 
PRIHLASENIE DO AVASTU  
22.03.2019 17:08 • ® wama
Otvor avast v polozke UPGRADOVAT sa prihlas a na rok ho mas aktivny.Po roku ta budu avizovat a zasa predlzis.
Spokojnost vela rokov.
Ostatny diskutujuci - len kecy.
 
 
 
@hyundai003  
22.03.2019 09:52 • Správca
hyundai003 k comu ste tu komu uzitocny s tymito osobnymi vybavovackami. To vas mozem rovno zablokovat a vyjde to narovnako. Ved sa uz uvedomte.
 
 
 
zetor 25  
21.03.2019 20:13 • ® hyundai003
No tak jsi odpálil dalšího člověka nějakého Pavka když viděl jací lidé tam jsou ihned zrušil registraci,ani se mu nedivím. :bad:
 
 
 
Ještě bych rád dodal:že záleží co si tam  
21.03.2019 14:39 • ® lubos
Ještě bych rád dodal:že záleží co si tam zafajfkuješ .To ,že nejdou hrát hry je nejspíš jeho nastavením.Ty ochrany se nechaj vypnout.Tak ,že je chyba mezi počítačem a klávesnicí.Tím nechci nikoho urazit.Antivirák zadarmo.Proto se o něm moc nepíše.Luboš :good:
 
 
 
@ Lubos  
21.03.2019 14:09 • ® Zetor25
ten Antivirus Comodo som mal ešte na Windows XP, a poviem pravdu nešla mi potom ani jedna hra lebo ju stále blokovalo, tak som ho odinštaloval a ďalšie som AVG,ale ten nájde každý vírus takže asi tak, na notebooku Mám Arivu neviem skade pochádza ten antivírusový program ale je tiež dosť dobrý.Len neviem či je aj v Českom jazyku.Ozaj treba mi do PC antivirus k eď tam hrám iba hry a sem tam idem aj na internet?
 
 
 
@lubos  
21.03.2019 12:58 • ® ku.ba
:good: :good: :good:
 
 
 
Comodo premium.Je zadarmo a funkční. Mám ho  
21.03.2019 11:28 • ® lubos
Comodo premium.Je zadarmo a funkční. Mám ho spoustu let.Budeš se divit co má funkcí.Má v sobě i prohlížeč jako je Firefox.
 
 
 
@zaseja  
19.03.2019 19:08 • ® ku.ba
Proč seješ okolo s sebe nanávist? Počítač úzce souvisí se satelitní technikou, když nic jiného, tak se používá pro přístup na satelitní forum. Více tolerance prosím, děkuji.
 
 
 
ku.ba  
19.03.2019 17:59 • ® Zetor25
Vďaka za odpoveď. Ja som mal kedysi na XPčku ešte avg Antivirus ale ten bol taký na figu antivirak že keď som stiahol nejaký súbor Exe na ulozto tak mi tam nabehovalo Trójsky kôň a dalo mi ten súbor do vírusovej truhly. ;(
 
 
 
@Zaseja  
19.03.2019 17:56 • ® Zetor25
Zase ja?, Prečo by som mal ja spanovať veď už asi všade sa na satelitných fórach dá Diskustutovať o PC?, Keď dostaneš normálne odpovede aj k PC téme na SAT fóre tak nie je čo riešiť.Chápeš?, :mad: :bad:
 
 
 
Toto je satcentrum a nie avast pokec . tak , zase  
19.03.2019 17:52 • ® zaseja
Toto je satcentrum a nie avast pokec . tak , zase spam ako vždy . najprv napíš na parabolu .
4K
 
 
 
Já používám 360 total security od strýčka Si...  
19.03.2019 15:41 • ® fanynsat
Já používám 360 total security od strýčka Si... :D
 
 
 
Kdysi výborný Avast, je dnes to nejhorší, co můžeš  
19.03.2019 14:46 • ® ku.ba
Kdysi výborný Avast, je dnes to nejhorší, co můžeš použít. Je tak zas.anej blbostma a komercí, že je téměř nepoužitelnej. Na desítkách mám pouze Defender a víc nepotřebuji. Na mobilu mám Eset a v pohodě.
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist