Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 14:37:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Skylink live  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.04.2019 10:20 • ® pepinojaninka
Da sa televizor Finlux 50-FFA-5160 pripojit k Skylink live cez internet. Prosim o radu. Dakujem JB
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 2 / 2

 
@arsat84  
26.04.2019 11:58 • ® milanmin
Tvoja realita
Čítal som oba články -na parabole aj na satcentrume. Predpokladám, že uvedené články čítal aj žiadateľ o radu. Myslím, že žiadateľ vie,že môže využívať uvedenú službu, ale nevie ako Skylink live sprevádzkovať na svojom TV. Prečo na jeho prosbu reagujem teraz? Lebo z tvojej odpovede sa postup nedozvie. A keď sa pozrieš na moje rekcie, tak zistíš, kde som smeroval. Bohužiaľ, nie som tak jasnozrivý ako ty, že si hneď odhalil komplot a nemám ani taký neomylný úsudok že hneď vieš, že je to " nechutná reklama na krám !". A ešte raz ťa žiadam, aby si nebol osobný. Ja nepotrebujem a ani nechcem tu niečo "zažehľovať" najmä ak neviem čo.
 
 
 
@milanmin  
26.04.2019 10:43 • ® arsat84
Nehraj divadielka.

Niekto Pepino tak úpenlivo prosí 25.04.2019 10:20 o radu, až je to čudné nasledovne.

24.4.2019 10:46 sa objaví na Parabole info o tom, že aplikácia Skylink Live TV je dostupná aj pre TV Finlux !

Následne sa to isté info objaví aj na Satcentrume !!

A následne sa objaví Pepino s tým, či sa to dá pripojiť na Finlux ? !!!

A následne celé to divadielko zažehľuje Milanmin.

Milanko a prečože si reagoval na úprimnú prosbu až tak neskoro ...?
 
 
 
@arsat84  
26.04.2019 09:06 • ® milanmin
Nie som žiadny "predajca krámov a či krotiteľ majiteľov kariet Skylink". Naozaj neviem posúdiť, či zmieňovaný TV Finlux je krám, lebo ho nevlastním. Ak niekto prosí o radu a druhý ho zopsuje nepáči sa mi to. Neviem, či pýtajúci sa predkladá svoj problém úprimne, alebo ako podľa teba je to "len nechutná reklama na krám"-nemám vešteckú guľu. Asi nie každy má financie na OLED TV a niektorí ľudia si zrejme- pre teba nepochopiteľne- kúpili aj TV Finlux. Nechcem viesť s tebou polemiku v osobnej rovine, ale držme sa otázky, či je na danom TV možný príjem Skylink live. Zaujímalo by ma, k čomu dospel pýtajúci sa ® pepinojaninka.
 
 
 
@milanmin si krotiteľom... ?  
26.04.2019 08:31 • ® arsat84
Takže moja reakcia bola od veci... ?

OK.

A ty si predajca krámov a či krotiteľ majiteľov kariet Skylink... ?
 
 
 
keď som si prečítal tvoju reakciu ktorá bola od  
26.04.2019 08:03 • ® milanmin
keď som si prečítal tvoju reakciu ktorá bola od veci, chcel som usmerniť pýtajúceho sa na niečo relevantné. Takže to bola reakcia na teba. Nič v zlom. :)
 
 
 
@milanmin vďaka za potvrdenie  
26.04.2019 07:55 • ® arsat84
Aha ho !

Takže to bola predsa len nechutná reklama na krám !
 
 
 
Postup aktivácie máš na stránke Skylink ak máš  
26.04.2019 07:54 • ® milanmin
Postup aktivácie máš na stránke Skylink ak máš aktívnu kartu- https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwjDl63Ghu3hAhXH34UKHSS9AroQFjABegQIBxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.skylink.sk%2Fdoc%2Fdownload_file%2Faktivacia-live-tv-sk-v-samsung-tv-75.pdf&usg=AOvVaw2JUV4fIPwYQeNV1eWN0xJA
 
 
 
možno  
26.04.2019 07:50 • ® milanmin
Podľa informácii z webu značka finlux patrí do skupiny Vestel www.parabola.cz/clanky/6604/skylink-live-tv-v-televizorech-skupiny-vestel/.Skús si nájsť v TV apku Skylink.
 
 
 
Prečo ľudia a JB nereagujú, nereklamujú u JG  
26.04.2019 07:16 • ® arsat84
Položil si peknú vzorovú otázku a nikto nereaguje.

Prečo asi ?

Je príliš umelá, príliš nereálna, takmer nechutne cereálna...?

Finlux je nejaký technický krám.

Používa OS.

Pokiaľ by ten ktosi od Slive umožnil prepojenie TV na danú službu, tak ten krám logicky pobeží.

Má ten ktosi od Slive pokyn, aby bežal pod daným krámom ?

Nemá, lebo ten krám málo Skylinkovcov má.

Takže milý JB oslov pekne a popros pekne JG, či by Ti nevybavil aplikáciu.

Takmer určite nevybaví.

A nie je toto tu len nepriama a nekalá reklama na daný krám ...?!
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 21 ... 29

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist