Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Úterý • 26.05.2020 - 13:56:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu

Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

TOP témata

Jiné
Ospravedlnenie pre čitateľov webov satcentrum a parabola.cz.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.04.2020 22:16 • ® Zetor25
Dobrý večer tak po nedeľnej diskusiu na susednom fóre sa chcem ospravedlniť všetkým čitateľom a členov týchto dvoch webov satcentrum a parabola.cz.Mám rád tie to dva weby.Aj rád tu chodím aj na susedný web.Ale posledný týždeň ma zarazilo ako si vedia človeka doberať aj keď chce niekomu inému poradiť.Ohľadom sat techniky ale čo už.Nedá mi to spávať.Tak chcem niečo k tomu napísať.Nuž,zažil som v živote toho veľa zlého aj dobrého.Satelitnemu vysielaniu lovenie atď sa venujem už cca 10 rokov.Začínal som ako 11 ročný.Ale dosť ma to fascinovalo tak som si povedal že to budem robiť ďalej aj keď mnohí má od,toho odhovarali že je to zbytočné že ťa to neuživí.Ale ja som tomu ostal verný až do dnes.Ale jedno nechápem ako vedia niektorí ľudia.Zosmiešňovať druhých a menej skúsených.Máme si byť rovni nie rovnakí.trochu som si vstúpil do svedomia a niečo chcem k tomu povedať to čo som napísal pred 5 rokm.tak to som nevedel že si nemám robiť reklamu na weboch.V,tedy som bol neskúsený a nečítal som pravidlá na fórach.Tak sa za to ospravedlňujem.Bol som v tedy v zlej životnej situácii.A chcel som niekde patriť. :) Ale čo už taký je život.Toutou témou sa chcem obom webom ospravedlniť za moje zlé príspevky.Už som sa poučil že nemám hneď dávať informácie na web.Keď ani na to nemám. ;( Ale aj napriek tomu ostávam verný svojmu koníčku najďalej.A dúfam že raz sa mi to splní. ;) Verím že zázraky sa dejú. ;) Prajem Vám hlavne veľa zdravia to je teraz potrebné v týchto zlých časoch.Chcem byť prínosom pre satelitné fóra a nie nickom z ktorého si vedia robiť srandu a urážať ako sa len dá.Len aby mu uškodili. :bad: Sme jedna veľká Satelitná rodina tak by sme si mali pomáhať.A nie len sa urážať navzájom.Dúfam že sa tu aj na iných fórach budeme stretávať a rozdávať si skúsenosti ohľadom satelitnej televízie;P.S toto je len ospravedlnenie pre weby.Na ktorých som do teraz pôsobil. ;) P.S nedá mi to spávať.A nechcem aby na mňa mali čitatelia oboch webov v budúcnosti zlé spomienky. :) Chcem týmto spôsobom sa vyjadriť aj k názvu prečo som si dal taký nick.Od svojich 11 rokov má fascinovali traktory hlavne Zetor 25 K.Tak som chcel dať taký výnimočný názov nicku.Mám rád tie Traktory od firmy Zetor.

Ospravedlňujem sa čitateľom tohto webu a fóra za moje zlé príspevky.Dúfam že toto fórum bude pre čitateľov ďalej prospešné.Chcem byť prínosom pre satelitné fóra nie čiernou ovcou.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
newresp Nová reakce na téma
ERROR
Přidání nové reakce k tomuto tématu.
Přihlašte se: Přihlášení. Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.

Do diskuse se můžete zapojit i anonymně. Takové reakce jsou ale zobrazeny na stránce až po její autorizací provozovatelem stránek.

HTML: Vypnuto, Značky: Vypnuto, Smajlíci: Vypnuto, Přílohy: Vypnuto

Opište 4-místný číselný kód z obrázku.

Pole označená * (hvězdičkou) je nutné vyplnit!

Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

zetorko  
19.05.2020 18:34 • ® misiak
už ti odvialo od ritky že lezieš do zadku aj špagetovému ferkovi, ktorého si kedysi kritizoval? kam vietor tam plášť... :bad:

hapanek  
04.05.2020 20:18 • ® Zetor25
To je ospravedlnie pre obidve fóra Vďaka za podporu,je to jedno aj druhé fórum.Vieš chcem byť prínosom pre ne a nie len čiernou ovcou. :good: Preto som dal prvé satcentrum a druhé parabola.cz :good: Toľko k tomu. :) Nech sa darí.
Ospravedlňujem sa čitateľom tohto webu a fóra za moje zlé príspevky.Dúfam že toto fórum bude pre čitateľov ďalej prospešné.Chcem byť prínosom pre satelitné fóra nie čiernou ovcou.

@zetor25  
03.05.2020 15:33 • ® bukovinka115
Nerob si stoho ťažkú hlavu aj ja som dostal na parazole citrony že som napísal niečo o skylinku a druhý keď napísal tak sa mu nestalo nič, :bad: už je ten veb o ničom ale už tam nechodím s...m na nich. :bad:

Zetor25  
03.05.2020 10:47 • ® hapanek
Zetor25.
Hezky jsi to napsal Zetore . Ale proč se neospravedlníš taky na parabole . Tady , to je jako reklama na parabolu cz a tvá nekonečná provokace . Taky s tím nikdy nepřestaneš .Tenhle ospravedlňující příspěvek je taky provokační , pro ostatní ,co zde jsou .Taky jsi dostal dobrou radu , zrušit nick a založit si nový .Tím pádem , to bude něco jiného a zapomene se . Další tvá možnost je , přestat si stěžovat .Tak se k tomu postav jako chlap .
.

@ Zetor25  
29.04.2020 18:32 • ® misiak
a prečo sa ospravedlnuješ parabole tu? Treba založiť vlákno na parazole. :D

® misiak  
27.04.2020 09:37 • ® olav
Tx, vyskúšam a dám vedieť.

@Olav  
27.04.2020 09:36 • ® Zetor25
A čo tak toto 16/4 DiSEqC https://www.sortec.sk/diseqc-prepinac-16-4-emp-centauri-s16-4pcn-w3_d4435.html a niečo na 120 CM parabolu by sa nenašlo? Ofset?. Lebo zvažujem že na miesto motora dám Multi prepínač.Oplatí sa to?Ako si s Desiqc spokojný?Je to lepšie ako motor?:good: Ten čo som našiel Desiqc prepínač tak to je 10/10.Teda 16/4 :)Síce s motorom na otáčanie paraboly som bol do teraz spokojný ale chcelo by to zmenu. ;) A niečo nové vyskúšať. :good:

olav  
27.04.2020 09:35 • ® misiak
Pripojíš 4/1 prepínač pracujúci v diseqc 1.0, napr do vstupu 16.
potom nastavíš pre tie pridané družice port 16(1.1) a zároveň porty 1-4(1.0).

Zetor 25  
27.04.2020 08:44 • ® olav
Pre lepšie objasnenie: 16 DiSEqC mám a ten je celý využitý. Ja chcem pripojiť k prijímaču ešte ďalšie LNB cez iný DiSEqC, no spôsob pripojenia a možnosť nepoznám. Čiže chcem mať napr. nie 16 LNB ale 20.

Olav  
27.04.2020 08:28 • ® Zetor25
Skus toto https://emp-centauri.cz › id_kateg=1
5 to 16 LNBs DiSEqC switches - EMP-Centauri.Malo by to byť to čo hľadáš je to na 16 LNB.Skus to pozrieť daj pi tom vedieť tu do tohto vlákna. :good:

Na inú tému  
26.04.2020 22:08 • ® olav
Pokúsim sa zmeniť tému, je slušné a správne ospravedlniť sa a ísť dopredu zo vztýčenou hlavou.
Ja sám neviem poradiť, tak sa pýtam Vás, ktorý by ste vedeli. Jedná sa o príjem a zapojenie zo 16 LNB na T90 cez 16-kový DiSEqC, a k tomu pripojenie ešte ďalších 3 alebo 4 LNB z ďalších parabol cez ďalší , no neviem ako a aký DiSEqC . Prijímač je EDISION progressiv HDc + DV3S2 nano plus LED.
Tx.

® misiak  
26.04.2020 20:41 • ® Zetor25
Ako to myslíš? A teraz vyzývam bývalý nick Arsat84 nech sa tu tiež príde ospravedlniť za tie jeho predošlé chovanie na tomto webe.Nech si tiež vstúpi do svedomia.Lebo toto čo tu nataral za posledné roky ešte pred domnou tak to nemá nič so satelitným vysielaním a Televíziou spoločné.Veď každý máme svoje záľuby alebo sa mýlim?. 😉 Pekný večer ešte prajem.Dúfam že si v tomto dlhom texte nenašiel ani jednu gramaticku chybu. :D Od teraz chcem byť len prínosom pre satelitné fóra žiadne hádky a hlavne diskusia k téme. :good:Chcel som len týmto poukázať že mám tu osobnú hrdosť slušného človeka.Že ešte sa viem ospravedlniť tým ktorým som tu aj na susednom fóre ublížil svojimi príspevkami.A hlavne svojou naivitou ale už sa k tomu nechcem vraciať. :good: Ja sa riadim heslom že v minulosti sa nevrtám.A čo bude ďalej tak to už nechám na osud. :good:

zbytočne moc to prežívaš  
26.04.2020 19:42 • ® misiak
zbytočne moc to prežívaš :D

Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|

¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist