Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.06.2022 - 03:54:42 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata 
Jiné
Nedodržování zákona  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.04.2022 10:14 • ® AnnaKotraszova
Nevím jestli moje téma přišlo k Vám do redakce ,ale už se hrozně těšíme zdali nám tu stížnost přijmete.Máme tady velké problémy a jsme ůplně už bezmocní.SVJ bnám odmítá předložit roční uzávěrku ,družstvo SBD nám ,že nám nic nedá a my už nevíme co dělat a na koho se obrátit.Byla jsem u právníka to co se tady děje je protiprávní ,ale do soudního procesu jít nemůžeme .Jsme už důchodci a soud by byl nákladný.Dělali jsme opravu domu ,ale SVJ nám nechce ukázat ,kolik to stálo a předložit doklady. Na co se zeptáme na nic nemáme nárok. Víme ,že je tu plno věcí ,které hraničí se zákonem. Od prosince loňského roku už předseda tady nebydlí .Prodal byt a odstěhoval se.Ve stanovech máme ,že pokud není majitelem bytu nemůže být ve výboru SVJ .Tady už nic nedělá ,ale odměny si pořád čerpá.Každý vlastník si musí vše zařizovat sám ,takový výbor je nám k ničemu.Už nevíme co máme dělat. Články píšem do novim a prosíme o radu.Víme ,že přicházíme o plno peněz a proto to nemůžeme nechat být.Prosíme Vás o pomoc ,každému pomůžete tak věříme ,že i nám .Děkuji manželé Kotraszovi Děčín
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
newresp Nová reakce na téma
ERROR
Přidání nové reakce k tomuto tématu.
Přihlašte se: Přihlášení. Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.

Do diskuse se můžete zapojit i anonymně. Takové reakce jsou ale zobrazeny na stránce až po její autorizací provozovatelem stránek.
HTML: Vypnuto, Značky: Vypnuto, Smajlíci: Vypnuto, Přílohy: Vypnuto


Opište 4-místný číselný kód z obrázku.

Pole označená * (hvězdičkou) je nutné vyplnit!

Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: Nedodržování zákona  
26.04.2022 22:55 • VHR
Dobrý den. Váš příspěvek byl zveřejněný i na hlavní stránce... To, že na něj nikdo asi reagovat nebude, je tím, že web satCentrum se věnuje satelitní technice, TV, R, DVB-T a kabelové TV, internetu a médiím. Pokud jste si u nás přečetla informace o publicistickém pořadu České televize Černé ovce, neznamená to, že bychom Vám mohli místo redakce tohoto pořadu odpovědět na Váš dotaz. Napište, prosím, o Vašem problému na mail České televize: info@ceskatelevize.cz, anebo zavolejte na divácké centrum ČT na tlf. číslo 261 136 113 (v pracovní dny 7:30-20:00 hod.), a tam vás určitě nasměrují na správného redaktora. Přeji Vám, ať to vyjde! :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist