Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 12:37:33 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Diseqc motor, vietor a kvalita  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.06.2003 01:24 • tom
Plánujem kúpu motora na Diseqc. Pamätám si ako minuloročné jesenné výchrice narobili starosti majiteľom motorov Sm2uni, keď sa im pod silným tlakom vetra na parabolu vylámali zuby na týchto motoroch. Nahnevaní poškodení o tom písali aj na týchto stránkach... . Bol to vraj jeden z prvých motorov na diseqc v prijatelnej cene. Dnes je toho na trhu viac a ja by som len nerád kúpil nejakú podobnú hračku. Na internete som našiel ponuku nasledovných typov:

SM2UNI
SM3UNI
SG-2100 200
SuperJack DG-120
STRONG DM-2100

Ak máte skúsenosti s týmito alebo aj inými Diseqc motormi, podelte sa, odporúčajte, napíšte...

PS: Ja chcem ten zázrak ovládať cez Skystar 1, tak dúfam že všetky tieto motory budú kompatibilné, a že mi to aj s konvertorom utiahne zdroj v PC /niektoré motory cucaju až 360 mA/.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 24   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 2 / 2

 
Re: Diseqc motor, vietor a kvalita  
17.06.2003 01:37 • tom
Ďakujem všetkým za info, zaujímalo by ma cez akú mašinu to ovládate - či to pofrčí cez Skystar 1, alebo je to jedno?
 
 
 
Re: Diseqc motor, vietor a kvalita  
16.06.2003 13:16 • MK
Ja mam Super jack DG-120 a som s nim velmi spokojny .
 
 
 
diseqc  
16.06.2003 12:15 • marian
SG2100 "Sroby" su v poriadku.Motor sa ma upevnit na drziak priemeru aspon 60 mm.Potom ich nemusis roztrhnut pri utahovani.Jediny nedostatok je v nebezpecnej blizskosti "F" konektorov s koaxom pri parabole.Treba si dokupit spojky tvaru"L", potom idu koaxi k motoru z boku a nepletu sa parabole do cesty.
 
 
 
Re: Diseqc motor, vietor a kvalita  
13.06.2003 09:56 • andrej
ja som mal sm2uni a nebol som spokojny - pozicie vypadavali z pamate, parabola bludila...teraz mam sg2100 a spokojny som - drobny problem su dlhe sroby na uchitenie paraboly, ked si nedas pozor znicis si pri otacani konektory, parabolu treba uchitit celkom na spodku ramena alebo sroby skratit,sm2uni ma ovela lepsi manual, asi je aj trosku tichsi ale aj vacsi a s plastovim puzdrom, s ostatnymi motormi skusenost nemam
 
 
Celkový počet reakcí: 24 / zobrazují se: 21 ... 24

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist