Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 23:00:23 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Pomozte mi někdo!!!  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.06.2003 10:53 • bimbousek
Stala se mi nemilá věc. Analogový příjmač jsme měli nainstalovaný v patře v obýváku u rodičů. Poslední dobu byla ale cca dva měsíce vypnutý i ze zdi. Teď jsem si ho přinesl do druhého patra a zapojil do své televize. Nic jsem něměnil, jen přetáhl kabel a přenesl přístroj. No a místo RTL, MTV, VIVA, Eurosport, PRO7 atd. tam chytnu jen pár stanic polskejch a dvě italský, CO SE STALO a jak to mohu napravit. Poraďte mi prosím zde nebo na bimbousek@seznam.cz. Moc děkuji.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Astra - Hotbird  
20.06.2003 12:26 • anonym
RTFM.
Vzhelem k tomu, že RTL, MTV, VIVA, Eurosport a PRO7 vysílají na Astře a polské (TVP1 Polonia, TVN ...) a italské (RAI Uno, Due, Tre ...) televize vysílají na HotBirdu, tak je to tím, že se pootočila parabola zhruba o 6 stupňů na západ. Samozřejmě za předpokladu, že je jen jedna parabola s jedním, jednoduchým LNB. V případě více LNB je přehozené přepínání.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist