Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 19:54:29 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Pomoc s HUMAXom 5400  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.08.2003 02:50 • flash13
Potreboval by som pomoc pri nastavení a zadávaní satelitov do tohto prijímača. Totiž to stiahol som si doňho nový setting z paraboly.cz a mal som problém ho tam vôbec dať. Cez program Formula V3 mi to vôbec nešlo. Stále mi vyhadzoval chybu, tak som skusil program Humbox a cez ten to slo. Chcem sa preto spýtať či sa niekto stretol s podobným problémom ak áno tak čím je to spôsobené.
Ale najviac ma zaujíma nastavenie tých satelitov alebo družíc zopár som si ich už naladil napr. Astra, Eutelsat, Hispasat ale potreboval by som nejakú stránku kde by som ich našiel všetky alebo aspoň viac a kde by bolo pri nich napísané aj ktoré transpordéry kním patria.

Poradťe prosím nejakú stránku, kde sa zaoberajú nahadzovaním družíc do Humaxov a vôbec základom nastavenia s týmto prijímačom. Neviem ani načo slúžia makrá v tomto prijímači a tiež PMC tabulka.
Som so sat. Humax 5400 nováčik poradťe mi prosím....Ďakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Macro a PMC  
04.08.2003 00:21 • flash13
Prosím Ťa ale chcel by som vedieť načo slúži MACRO a tá PMC tabulka a tiež to ak sa do prijímača nahadzujú
 
 
 
re:  
03.08.2003 08:15 • anonym

pužívam SE-OAK 5.53 a ide to v pohode...
možno skús nastavit toto-pre H5400
System ID 00160600
v settingu /parabola/je skoro všetko nastavené .../?/ tak neviem čo chceš ešte ladit, jedine toč so satelitom,alebo tam daj diseqC
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist