Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 16:13:43 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Uroven signalu CzechLink , slovak-link  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.08.2003 09:34 • Jiva
Poradte mi prosim, kde moze byt problem. Mam parabolu 90x80,konvertor 0.6 , motor SG2100, SkyStar2, Banska Bystrica. Myslim, ze natacanie mam obstojne nastavene (vlastna amaterska praca) : max signal 42E EurAsiasat 90% ,19.2E Astra 83%,Hotbird 74%, Hispasat 61%. Signal CzechLink , slovak-link mam maximalne 23% - za jasneho pocasia. Ine kanaly na tej pozicii maju 60 %. Neviete v com to moze byt?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: Uroven signalu CzechLink , slovak-link  
23.08.2003 21:07 • anonym
ak mas konvektor strong ten sivožltý tak si ho môžeš rovno vymeniť. Mal som ten istý a kým som ho nevymenil mal som dosť veľké problémy.Teraz mam invacom a ide mi CL a SL asi na 80%
 
 
 
Re: Uroven signalu CzechLink , slovak-link  
23.08.2003 08:55 • CS
to sa mi tiez nezda, treba skusit doladit ja mam na obdobnej parabola+konvertor uroven okolo 70-80%
 
 
 
Re: Uroven signalu CzechLink , slovak-link  
20.08.2003 11:46 • Miladjas
...a zkousel jsi v poloze Eurobirdu jemne pohnout parabolou nahoru a dolu, preci jenom bych to videl v tom mechanickem nastaveni. Obcas mivam podobne problemy, ale uz jsem si nasel "zlatou stredni cestu"
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist