Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 03:46:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Karty na UPC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.08.2003 22:51 • poison
da sa spravit z cistej /blank/ karty karta cryptoworks na dekodovanie upc? da sa to tam dako nahrat?????????
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
:) :) ;) :D :eek: :o :( ...  
17.07.2006 17:11 • anonym
:) :) ;) :D :eek: :o :( :mad: :what: :warning: :warning: :good: :bad:
 
 
 
reakcia UPC na DIGI???  
02.06.2006 21:51 • platca DPH
Nová cena pre UPCdirekt aj+plus je 500Sk mesačne.(! Doba viazanosti je 18 mesiacov. Toto je aj pre starých zakaznikov. Akcia nie je automaticky pre všetkých-treba mat "odporučenie".
Už je prelomený kod! pre premiové baliky. :good: : :warning:
 
 
 
UPC, Czech Link, SlovakLink  
03.05.2006 01:11 • papa7
http://www.satnet.ch/file/download.php?a ction=kategorie&kat_id=56 ......Štuchni to na tejto adrese a kúp si šnuru 232.na nete to už dako najdeš.Port 1 -vieš kde máš v PC a skušaj.Potom si kúp opos 1.5 a šachtu CW plast asi 2500+2000sk.Prečo lebo opos ti v tvojej šachte nepôjde-tej úzkej medzierke-žial strong to nežere.Potom si kúp ešte Phoenix na paličku oposu a pracuj.Najdi si soft na digiturk UPC ,sk cz link,atď...... Veľa šťastia.
 
 
 
UPC, Czech Link, SlovakLink  
01.05.2006 20:44 • War Ezar
Mám zájem o odkodování UPC, CzechLinku a SlovakLinku na STR 4500, momenálně používám katu UPC v základním balíku, ale nepokoušel jsem se do cracku, neboť to neumím. Slyšel jsem o možnostech nahraní dat na kartu pro dekodování všech tří nebo o změnu firmware v satelitu a dekodování cryptoworku bez karty. Pokud někdo zná možnosti a postupy nebo přímo cracknutou kartu eventuálně firmware mám zájem. Kontaktu na war.eazr@seznam.cz
 
 
 
mam zaujem o UPC kartu ...  
17.04.2006 20:21 • atpvb
mam zaujem o UPC kartu
 
 
 
Da še šicko kec še chce tak me ...  
15.04.2006 18:31 • anonym
Da še šicko kec še chce tak me neser!!!!!§ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
 
 
paradox ty prijebanec si mysli ...  
15.04.2006 18:22 • anonym
paradox ty prijebanec si myslis ze si frajer ze kazdy ma miliony na rozhadzovanie?Tak potom sa necuduj ze preco kazdy chce na cierno ty buzerant!!!!!!!! :bad:
 
 
 
hacker--------K eby si nebol sa ...  
15.04.2006 18:19 • anonym
hacker--------Keby si nebol sam taky blbec tak by sa to aj dalo sam nevies ako. zevraj hacker??:::::::::::::::::Ha HA HA Ha
 
 
 
mam zaujem o UPC kartu gt4@pos ...  
18.02.2006 11:48 • anonym
mam zaujem o UPC kartu gt4@post.sk
 
 
 
UPC  
18.02.2006 11:48 • anonym
mam zaujem o UPC kartu
 
 
 
aj ja  
06.03.2005 19:01 • anonym
ok, tak aj ja chcem upc najdete ma na camo@centrum.sk
 
 
 
blbost  
04.03.2005 19:03 • hacker
:) PARADOX :)
ak myslis ze sa to neda tak sa to neda a ostan v tom.Si nikto a na takych blboch budu vzdy sikovny ryzovat.
DeThomaso mas pravdu su to tupci radsej si za tie peniaze zaplat net napr. za 650 chello alebo nieco podobne a najdi si sposob ako si spravit kartu na jeden rok da sa to a nejaky tupci nacele s upc ktory stale tvrdia ze sa to neda vedia preco to tvrdia da sa to.
 
 
 
chcel som.ale nie za takych komunistickych podmiek  
25.02.2005 15:47 • DeThomaso
dnes som sa po dlhom rozhodovani predsa rozhodol, ze si legalne kupim UPC direct kartu... i ked suma 760,- Sk mesacne za zakladny balik nie je mala.... v naivnej nadeji volam na infolinku UPC, ze vybavenie bude bez problemov a rychle... toho som sa vsak nedockal... dozvedel som sa, ze i ked nechcete zapozicanie satelitneho HW, ale len cisto kartu a aktivaciu, musite sa preukazat nasledovnymi dokladmi:
1. obciansky
2. dalsi doklad totoznosti
3. nejaky doklad o pravidelnych uhradach na trvale bydlisko
4. potvrdenie zamestnavatela o trvalom pomere
5. zaplatit minimalne na 1/2 roka dopredu naraz
6. potvrdenie o vyske prijmu
...tak to je myslim dost sila!!!
este by som to ako-tak chapal, keby som chcel aj zapozicnu akciu na satelitny komplet..
...ale ja som chcel LEN KARTU a bol som ochotny mesacne im platit... to vsak hranici s drzostou a neviem, ci to nie je protizakonne zbieranie nadbytocnych osobnych udajov..
..to je ako by som si siel kupit EASY kartu a musel sa vydokladovat tym vsetkym.. a este aj zaplatit dopredu na pol roka, to, co neprevolam..
pekne ma nastvali... su to *** :mad: :mad: :mad:
 
 
 
kua UPC si radsej predplatte a ...  
18.04.2004 20:38 • paradox
kua UPC si radsej predplatte a nespekulujte bo sa to neda a ani sa dat nebude UPC - Just DO iT
 
 
 
Danny  
23.12.2003 15:23 • Danny
Ak niekto ma tak kupim upc kartu na cene sa dohodneme 0903562516
 
 
 
Re: Karty na UPC  
28.11.2003 23:14 • #A#
pokud se nekdo chce zbavovat karet .. tak jsem taky na seznamu poptavajicich ...beru je ..i polsky a i czechlink ...
 
 
 
To poison  
28.11.2003 14:46 • pucho
TO POISON: Mam zaujem o ciste karty tak ked ich mas tolko tak niake predaj.
 
 
 
Re: Karty na UPC  
29.10.2003 08:43 • Ferrrari
:what:potrboval by som info o dekodovaný u**
 
 
 
Duplikat  
24.10.2003 22:09 • usulo
:what: Tak da sa spravit duplikat karty, alebo...? To znamena ze mi pojde U**? Ak ano co k tomu potrebujem?
 
 
 
u**karta  
23.10.2003 23:40 • jarod
funguju este cierne karty pre u** (ked neplatis zakladny balik)
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist