Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 11:45:36 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
poradte mi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.09.2003 15:30 • Andy
Chcem si kupit nejaky digitalny satelit, lebo terestrialne tu chytim len 3 programy a to je hrozne malo(Slovensko, Prievidza). Kolko sa da realne najviac chytit na digit. satelit programov v slovenskom alebo ceskom jazyku? Aky satelit s akym dekoderom odporucate? Dakujem za odpoved.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: poradte mi  
03.09.2003 14:02 • libor
Pro Marian-neviděl jsem ještě parní válec který projede všude a každou cestu zakapotovaný-ale vždycky bez problému dojede. Libor.
 
 
 
re. ....  
03.09.2003 06:06 • marian
Libor, ak mas auto, tak dufam, ze si nedal dole kapotu, aby sa lepsie chladil motor. Kup si poriadny prijimac na ktorom nemusis davat dole kryt, aby ti nezdochol, alebo ho vyuzivas na vykurovanie miestnosti?
 
 
 
Re: poradte mi  
02.09.2003 17:05 • Libor
Po mnoha zkušenostech s ruznýmy přijimači jsem se znovu vrátil k HUMAXU 5500. Má zabudovaný cryptowork, a ještě 2 místa pro ruzné moduly. To znamená že na kartu českou mužeš používat jednu zabudovanou čtečku, a na slovenské programy místo pro venkovější CR.modul. a stále ti ještě zustává jedno místo pro další dekodování na př. JOJ anebo MAGIK mod. Není to ten nejmodernější přístroj ale je vyskoušený.U mě běží bez ochraného krytu aby byl lépe chlazený.Zatím bych ho neměnil za žádný jiný. Libor.
 
 
 
rada  
02.09.2003 12:45 • marian
STV1-2, Markiza- Slovak Link , potrebujes dekoder a kartu, dohromady to stoji " smiesnych 10 000 Sk.", predajca vie aky dekoder, CT 1-2. jednotka niekedy ide na volno, ale aj tak potrebujes cesky balik .Je tam aj niejaky sport a Prima.Volna stanica je len TA3,Music Box, lebo JOJ-ka bohvie dokedy pojde na volno.Bud rad, ze mas tri programy, lebo na orbite zo strany slovenska zuri tvrdy kapitalizmus.Nedostanes nic zadarmo.V STV nemaju dost penazi na tie ich platy, nie aby im este ostalo na programy.A preto maju snahu zarobit na kartach.
 
 
 
rada  
02.09.2003 12:44 • marian
STV1-2, Markiza- Slovak Link , potrebujes dekoder a kartu, dohromady to stoji " smiesnych 10 000 Sk.", predajca vie aky dekoder, CT 1-2. jednotka niekedy ide na volno, ale aj tak potrebujes cesky balik .Je tam aj niejaky sport a Prima.Volna stanica je len TA3, lebo JOJ-ka bohvie dokedy pojde na volno.Bud rad, ze mas tri programy, lebo na orbite zo strany slovenska zuri tvrdy kapitalizmus.Nedostanes nic zadarmo.V STV nemaju dost penazi na tie ich platy, nie aby im este ostalo na programy.A preto maju snahu zarobit na kartach.
 
 
 
Re: poradte mi  
02.09.2003 09:07 • PeterV
a este si zabudol TA3 a Music Box. A primac to sa porad niekde o predajcu co bude pre teba dobre hlavne co chces sledovat a kolko chces investovat do toho.
 
 
 
Re: poradte mi  
02.09.2003 06:30 • MK
Ide CT 1-2 STV 1-2 Markiza ,JOJ ,a UPC a este PRIMA O stanica .
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist