Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 15:31:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
em tech 200cr -problém...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.09.2003 22:12 • peteri
prosím vás viete mi poradiť?
mám prístroj emtech em-200cr
a pri plnom obsadení kartami:
(vo vstavanom mám upc, a v dvoch daľších cryptoworks mám slovak link a v druhom českú kartu - všetky samozrejme oficialne zakúpené)
mi pri zvolení programov uložených na slovenskej a českej karte vypisuje chybové hlásenia "cryptovorks sorry you cannot receive this program" inak keď odstránim hlásenie tlačidlom exit tak programy bežia bezproblémov až na jaden problém, že na všetkých slovenských programoch mi nejde spustiť teletext ani s ovládačom receiveru ani cez ovládač tv-príjmača. predtým som mal humax 5500 a ten mi zamrzal - asi kôli zdroju počul som, že to je častá vada u humaxov a ovládač od humaxu mi pri bežnom používaní náhodne spúšťal menu ovládania hlasitosti tv-príjmača (philips), tak som to vymenil za em tech a teraz ostraňujem chybové hlásenia a nejde mi na slovenských programoch teletext - takže z blata do kaluže. Vaša odborná rada by mi veľmi pomohla nakoľko predajca v žiline mi nevie poradiť - vie mi iba vrátiť peniaze, ale to nieje pre mňa riešenie, keďže chcem sledovať tv...
vopred vám úprimne Ďakujem
Péteri
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: em tech 200cr -problém...  
12.09.2003 16:50 • peteri
ďakujem GESPA za tvoje objasnenie veci...
 
 
 
Re: em tech 200cr -problém...  
12.09.2003 15:15 • GESPA
To, že ti nejde txt na slovácích, je bohužel chyba přijímače, ale ne závada. Dalo by se to vyřešit novým softem, uvidíme až přijde (jestli příjde). Na výpadky u kódování při ČT reagovala firma celkem pružně a dnes už s tímto eMTechy (na rozdíl od mnoha jiných značek) problém nemají. Bohužel je tady ale zase ten nefungující slovenskej teletext, no uvidíme. *** Jinak tu chybovou hlášku mě osobně teda dělaly i Humíky a právě eMTech ji udělal jen občasj (humíky stabilně pořád). Navíc pokud jsem CL hodil do CAMu a SL do intru, tak to bylo v pohodě.
 
 
 
pre mariana  
12.09.2003 09:54 • peteri
prepáč marian, ale skutočne mi nejde o to zahltiť priestor pre dikuziu ale pomôcť s problémom. na st. doméne v diskusii som bol prvý krát a nevedel som ako a kde príspevok umiestniť a tak som...ešte raz sa za to úprimne ospravedlňujem
 
 
 
em  
12.09.2003 06:25 • marian
Peteri, mas radost kolko si poslal prispevkov do diskusie.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist