Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 09:47:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
montaz satelitu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.10.2003 22:21 • anonym
prosim vas ked si kupim satelit, namontujem si ho sam alebo musi prist technik?
je to pre bezneho obcana lahke?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: montaz satelitu  
08.11.2003 13:45 • skusaj
Chod k znamemu a nalad si svoj satelit. Daj si do mapeti neake stanice. A potom doma nastavis parabolu aby si chytil signal.Nepisal si aky mas prijimac. V instalacnom menu si najdi ASTRU a malo by ti ukazovat signal druzice pomali a site nou otacaj, ak najdes signal, zelam Ti vela trpezlivosti. Najlepsie ked mas prijimac alebo TV pri sebe.
 
 
 
Re: montaz satelitu  
24.10.2003 13:15 • andrej
co som ti napisal pleti aj pre montaz paraboly, predajca isto nie je povinny prist
 
 
 
Re: montaz satelitu  
23.10.2003 11:06 • anonym
no myslel som na tu parabolu. Viem ze spotrebic musi predajca zakaznikovi predviest v predajni, ze ako sa pouziva. Ale zaujima ma prave ta montaz paraboly, ci je to lahke pre zaciatocnika alebo je povinny predajca prist..
 
 
 
Re: montaz satelitu  
20.10.2003 14:55 • andrej
da sa to zvladnut, precitaj si manual, navody na nete a neponahlaj sa, vela pomoze nejaky znamy ktoremu to uz bezi
 
 
 
neškrečkuj  
20.10.2003 13:24 • Jojo
Ak nemáš žiadne skúsenosti tak ti radím zavolaj si firmu a dobre pozeraj čo a ako robia, vela sa naučíš.možno volačo naladíš aj sám ale o jeden dva dni zistíš že je to aj tak na figu a dalej sa nepohneš.Ak máš príjmač holý tak sám to ani neskúšaj.ak chceš niekoho seriozneho tak napíš odkial si a ja ti dám kontakt.
 
 
 
Ospravedlnenie  
20.10.2003 06:44 • marian_marian
Je rano a este spim.
Co je to lahke? Ak sa tomu trosku rozumies, tak PRECO nie. Chce to vsak trosku trpezlivosti a zrucnosti.
 
 
 
no  
20.10.2003 06:41 • marian-marian
Co je to lahke? Ak sa tomu trosku rozumies, tak nie. Chce to vsak trosku trpezlivosti a zrucnosti.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist