Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 04:33:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Otázky začátečníka  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
31.10.2003 20:28 • Robert
Ahoj,
má několik věcí, které mi nejsou jasné:
Cryptoworks-na všechny programy, které jsou kódované v tomto systému je potřeba přístupová karta?
Je mi k něčemu satelitní přijímač s vestavěným dekodérem Cryptoworks, pojkud nehodlám investovat do karty, neboť se mi účastnické poplatky zdají příliš drahé? Dále mám dotaz, zda je možné kartu UPC naklonovat a případně jakou mám použít prázdnou kartu-Silver, galwafer, příp. titanium? Jaké je vlastně hardwarové zapojení UPC karty? Dále jsem si všiml, že i v digitálních programech je občas použito kódování nagravision, které je použité i v analogovém příjmu. Je tedy možné tyto programy dekódovat pomocí software stejně jako v analogu? Jaké kódování v digitálu je vlastně prolomené?
Předem děkuji každému za jakoukoliv radu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
POMOC !  
03.11.2003 21:35 • /sos/
Skus sa obratit na www.parabola.cz ,tam asi najdes skorej nejaku dobru dusu,ktora ti poradi !
Ale aj tak by bolo najlepsie,keby si nasiel niekoho zainterosovaneho do tejto problematiky,aby ti to vedel aj ukazat,lebo ako viem podla seba,takto cez net to bude pre teba spaniekska dedina !Prajem ti vela zdaru pri rieseni problemov,aj ked podla toho ako to vyzera dnes tak uz
nebudes mat toho vela na napalenie novych klucov !
 
 
 
Re: Otázky začátečníka  
03.11.2003 06:56 • andrej
na kazdy kodovany program potrebujes kartu, programi su pospajane do paketov a ku kazdemu paketu existuje karta, takze jednou kartou odkodujes viacero programov, napr. paket slovaklink obsahuje tri programi - stv1,stv2,markiza a odkoduje ho "slovenska" karta
ak nechces sledovat programi kodovane cryptoworksom je ti v prijmaci zabudovany dekoder nanic ale prijmac ako taky mozes pouzivat na prijem volnych programov
myslim ze na upc klonovane karty neexistuju, ked to niekto pozera nacierno tak cez nevratenu, neregistrovanu upc kartu a bloker
softverovo sa dekoduje pri prijme cez pc alebo napr. v dreamboxe, stolove prijmace vyuzivaju dekodery a karty
nagra je s dalsimi siestimi systemami prelomena ale programi v nich kodovane rychlo ubudaju a prechadza sa do kodov druhej generacie napr.viaces2, nagra-aladin, z dvojkovych kodov nie je prelomeny ziaden
 
 
 
Re: Otázky začátečníka  
02.11.2003 22:04 • o0
ja sa len tesim, ako ste mu vsetci pomohli, fakt skvely vykon :good:
 
 
 
:/  
02.11.2003 21:37 • gapka
tak to je od vás fakt rada, gentlemani :/ ...já za sebe můžu říct, že sleduju fóra dlouho a hltám informace, ale všeho se člověk nedočte...myslím, že když jste začínali, byli jste rádi za každou informaci! Chovat se každej na zeměkouli jako vy vibrátoři, není na oběžné dráze jediná družice...Roberte nevzdávej to!!!
 
 
 
Re: Otázky začátečníka  
02.11.2003 18:31 • robertek
sereš se stím všude ,napřed si něco nastuduj, musiš čekat pitomá otázka=stejná odpověď.
 
 
 
Re: Otázky začátečníka  
02.11.2003 00:43 • Robertko
Mas Internet a pises tu taketo otazky,to si asi robis srandu ...
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist