Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 15:31:08 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Pomoc pri Humaxe 5400 a balíkmi Premiere  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.11.2003 17:21 • flash13
Dobrý deň!
Potreboval by som pomoc pri riešení problému pre odkódovanie filmových balíkov Premiere.
Viem ,že prešli z Betacryptu na Nagravision. Vlastním kartu DS9 Silvercard Piccard2 a nahral som donej najnovšie kódy a nedarí sa mi ich odblokovať. Nechápem však aj prečo mi prijímač stále vypisuje na týchto kanáloch v dolnej časti obrazovky značku B (asi pre BetaCrypt) a nie N (pre NagraVision). Nemám moc velkú prax s týmto prijímačom.

Nie som si istý či mi to vôbec s touto kartou ešte pôjde oblokovať. Menu v Humaxe mám ToH 3.1-ku

Preto Vás všetkých prosím o radu ako toto vyriešiť ,príp. kde by som mohol nájsť ďalšie key na Internete pre DS9nu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: Pomoc pri Humaxe 5400 a balíkmi Premiere  
03.11.2003 19:33 • koskar
flash13 ,tak v tom ti nik nepomoze a podla zahranicnej tlace Kofler 30.10.2003 vysielanie v systeme
betacrypt vypol.
" Punkt 12.00 Uhr nahm Geschäftsführer Dr. Georg Kofler mit einem Tastendruck im Premiere Sendezentrum das geknackte System vom Sender"
...a zase mame o cosi menej na cumenie
 
 
 
Re: Pomoc pri Humaxe 5400 a balíkmi Premiere  
03.11.2003 11:07 • bc
inak ako je to s tým chujerským betacryptom - prečo sú stále "v signále" aj betacryptové identy 1702, 1722, 1762 (a nie len jediný 1801), keď to ten ich Kofler akože vypol?????
 
 
 
Premiere is dead.  
02.11.2003 00:38 • Aladin
Ak sa Ti to podari,tak Ta urcite navrhnu na Nobelovu cenu.
Welcome to real World.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist