Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 08:32:00 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
DSR-110SKCI + @Sky video link  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.12.2003 20:27 • veba
Vie mi niekto poradit preco neviem po pripojeni s PC pozerat / nahravat / aj z inych druzic ako z ASTRY a HOTBIRDu napr. z THORu
Vopred dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
DSR-110SKCI  
05.01.2004 00:51 • anonym
Nainstalujeme z přibaleného CDčka program @ Sky video link do počítače. K provozování stačí Pentium II od 300 MHz, doporučuje se ale 600 MHz a lepší, s pamětí RAM min. 64 MB, doporučuje se 128 MB a dostatečně velkým hard diskem. Pro zaznamenání jedné hodiny filmu počítejme zhruba 1,8 GB místa na HD. Samozřejmě záleží na velikosti datového toku přenášené stanice. Vypneme počítač a připojíme receiver kabelem s USB konektorem. Ve specifikaci se nemluví o typu (1.0 či 2.0) ani délce kabelu, vyzkoušeli jsme rok a půl starý počítač s USB 1.0 a kabelem o délce pěti metrů. Po restartu se nám na lištu doplní ikonka – červený půloblouček. Zapneme receiver a v posledním menu Obslužný program pod položkami Hry, Kalendář a Demonstration najdeme i položku @Sky Video Link. Po potvrzení tlačítkem OK se nám receiver přepne do stavu pro ovládání z počítače. Odepne se výstup na SCART i modulátor, takže nám zmizí obraz z televizoru, ale spustí se nám program v počítači a přijímané programy můžeme sledovat buď v malém okně na displeji monitoru, anebo si obraz po kliknutí myši zvětšit na celou obrazovku monitoru. Vedle okénka pak jsou zobrazena dvě tlačítka, horním se spouští okamžité nahrávání, spodním pak přecházíme do režimu časovače – timer – pro nahrávání v určenou dobu.
 
 
 
DSR-110SKCI  
05.01.2004 00:50 • Kenni
Mne chodi upc karta ale musim niekedy reštartovať resiver pri zapnuti lebo mi nenaskoči upc alebo Free xtv , potom vypise sky inicializing a naskoči obraz asi blbne soft. Nevie mi niekto poradiť ako rozchodim v počitači video link už to skušam tyžden a vobec sa mi to nedar rozchodiť. Ked maťe s DSR-110SKCI resiverom poznat tak napište.
 
 
 
setting editor DSR-110SKCI  
02.01.2004 22:33 • Merlot 2002
btw. aký setting editor sa dá použit pre DSR-110SKCI a kde sa dá stiahnut ?
 
 
 
Skus tuto stranku http://www.d ...  
02.01.2004 12:54 • fafo
Skus tuto stranku http://www.dmsis.co.kr/software.htm a tam video link utility
 
 
 
Aktualizacia bouquets  
30.12.2003 21:13 • veba
Momentalne mam 5 buketov / balikov / - Astra, HotBird, Canal Satellite, AB sat a TPS.Verzia VideoLinku je 1.1. Moja otazka je: je mozne k nim pridat aj ine /napr. Thor/? Stranka kde by som sa mohol nieco viac o produkte dozvediet - www.atsky.fr je nefunkcna.
 
 
 
UPC nejde v zabudovanej citack ...  
30.12.2003 09:43 • fafo
UPC nejde v zabudovanej citacke, je nutny modul cryptoworks.
Nemate nahodou skusenosti s dekodovanim cez video link v kompe?
 
 
 
Aktualizacia paketov  
30.12.2003 09:02 • PietroB
Skus si zaktualizovat bukety (baliky) programov. Mne vpohode idu Viasaty (aj Ticket), TPS. Malo by ist aj UPC (nemam kartu na UPC, takze to neviem na 100%).
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist