Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 21:50:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
stahovanie  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.03.2004 07:10 • Riki
Ako je to s prenosom filmu z digitalnej kamery PANASONIC NV-DS 65 do notebooku ???
Notebook mam ACER Travel Mate 243X, ktory ma 2,5 GHz procesor, 256 MB DDR SDRAM, 20 GB
Ultra ATA/100 HDD ale bez PC karty !!! Chcem sa opytat borcov v tejto oblasti ci staci dokupit
PC kartu (hocijaku?) pre nahratie filmu z kamery do notebooku alebo co je nutne spravit s notebookom, aby som natocene vecicky z digitalnej kamery stiahol a dalej spracoval??? Dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
hmmm , co to ma zo sat prijmom ?  
03.03.2004 21:15 • Sudca Dred
1. mas si zohnat PCMCIA kartu pre rozhranie IEEE1394 (FireWare) ( pokial to ne mas integrovane v booku) ktore ti umozni prehrat veci z kamery do PC , usb streaming je velmi pomala zalezhitost ktora ti zlikviduje posledne pozostatky kvalitneho zaznamu.
2. neviem co z tym chcesh dialej ... pokial to chces nechat v mpg formate ( az to prekonvertujes) - mas si zohnat napalovachku ( external USB II) , alebo to autorizuj na DVD . Z autorizacnych softov ti staci nieco od Canopusu ( da sa zohnat celkom rozumne softy aj lacnejsie (do 20000Sk) ktore su podstatne pomalsie , ale na celerino procesorach to nieje az tak podstatny rozdiel).
3. Upravovat a strihat filmy na disku menshom ako 80GB SA POVAZHUJE ZA NESERJOZNE !!!!! hodinovy zanam ti zozerie asi 8 GB disku
 
 
 
sťahovanie  
03.03.2004 13:41 • cica26
Pozri aky ma kamera vystup.Ak ma Ilink vystup tak potrebujes FireWire kartu aku odporuca kolega ale moze mat aj USB vystup ten je o nieco pomalsi(menej kavalitny) ale da sa napr. SONY maju oba vystupi.Ak pojdes kupovat FireWire kartu tak spolu si kup aj kabel. Mimochodom ku drakšim DV kameram ponukaju v pakete aj strih soft spolu s kartou.Co sa tyka stahovacieho softu tych je vela od poloprof.(ADOBE video),cez jednoduksie(PINACLE video) az po jednoduche co Ti odporucam ako zaciatocnikovy ULEAD6,7 video ktory stiahneš na nete.
 
 
 
stahovanie  
03.03.2004 11:01 • marek66
Na prenos dat z dig.kamery do Notebooku potrbujes FireWire kartu /1394/ najlepsie asi nejaku PCMCIA.
Skus si precitat este nieco na www.tvfreak.cz
 
 
 
prenos filmu  
03.03.2004 07:35 • Centrum
Hadam by bolo treba neaku kartu k prenosu videosignalu do noteboku...
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist