Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 13:15:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
HIT RADIO  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.03.2004 13:25 • anonym
Vie niekto, či sa dá voľne chytiť nemecké HIT RADIO ANTENE EINS??? a anglické rádio BBC1 (to, ktoré každú nedeľu vysiela UK TOP40)???
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
pre SKBB  
22.03.2004 09:44 • anonym
Dík za vyčerpávajúce info, ani sa mi to veru nepodarilo nájsť. Škoda tých rádiostaníc, kedysi dávno som ich počúval, ked som mal ešte analog. satelit. Na tom som vedel aj ladiť, teraz na humaxe mi to ladenie nejako nejde. Ale ako čítam, nemá ma čo mrzieť, ked tie stanice nie je možné naladiť. Vďaka!
 
 
 
HIT RADIO ANTENNE 1 pôvodne vy ...  
19.03.2004 14:03 • SKBB
HIT RADIO ANTENNE 1 pôvodne vysielalo ako podnosná frekvencia na TV programe BTV4, dnes je tam "ticho".
 
 
 
drobné poopravenie  
19.03.2004 13:56 • SKBB
BBC RADIO 1 síce vysiela z Eurobirdu - 28.5°E, avšak vysielanie nie je smerované do strednej Európy, takže na jeho zachytenie je potrebná parabola od 180 cm a viac. Nemecké rádio HIT RADIO ANTENNE 1 v analógu prestalo vysielať koncom roku 2002. Na satelite je momentálne HIT RADIO FFH KASSEL, ale jedná sa o iný rádioprogram, teda nie je to pôvodné alebo to isté HIT RADIO ANTENNE 1. Naviac HIT RADIO FFH KASSEL vysiela v systéme ADR, čo bežným analógovým prijímačom nie je možné, treba na to zvláštny prijímač schopný spracovať takýto signál. HIT RADIO ANTENNE vysiela len terestriálne na území Nemecka.
 
 
 
pre Tibora....  
17.03.2004 20:18 • anonym
ja som tiez anonym ,ale len zato ze sa neda prihlasit,malo to fungovat od zaciatku februara,je pravda ze v odpovedi od spravcu nebolo napisane v ktorom roku.......
 
 
 
OK  
17.03.2004 14:11 • anonym
Ďakujem Tibor, si mi pomohol. Jano.
 
 
 
HIT RADIO  
17.03.2004 14:05 • Tibor
Anonym-hanbíš sa za svoje meno ? Takže BB1 nájdeš na Astre2-28,5E digitálne 10,773 H 22000 5/6
HIT RADIO ANTENNE EINS nájdeš na Atre 19,2 E analógovo 11,024 H 7,38+7,56 alebo sa pozri na www.lyngsat.com/europe.shtml kde to máš podrobne. Veľa úspechov pri hladaní !
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist