Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 17:13:43 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
MMDS  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.04.2004 10:14 • Info
Dá sa signál z MMDS antény priviesť do viacerých TV tak, aby som na každom z nich mohol sledovať iný program ? (princíp kablovky)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 19   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mmdS z javořiny se dá přijmat ...  
26.11.2004 22:14 • anonym
mmdS z javořiny se dá přijmat pokud na ni vydíš!!!
 
 
 
Veľká Javorina  
16.07.2004 22:34 • Dušan S
Dá se příjmat mmds signál z Veľké Javoriny i na Českém území? Pokud ano, na kterou stranu HODONNÍN(STRÁŽNICE) nebo UHERSKÉ HRADIŠTĚ(KOŠÍKY). DÍKY
 
 
 
Zlúčenie signálu  
15.07.2004 11:36 • Lubosh
Chlapi a dá sa bez problémov zlúčiť signál z MMDS a z bežnej antény (MMDS ponuka + Nova)?
 
 
 
A ako je to mmds od UPC ??? Je to analog alebo  
03.07.2004 23:44 • anonym
A ako je to mmds od UPC ??? Je to analog alebo digital ?? Koduje sa ???
Nevie niekto poradit ???
 
 
 
MMDS  
25.06.2004 20:54 • laco
chcel by som sa spytat kedy sa planuje so spustenim vysielania v Leviciach
 
 
 
MMDS B.B.  
24.05.2004 15:52 • tibor
Toronto skús si pozrieť http://mmds.szm.sk/ kde nájdeš odpoveď na otázku!
 
 
 
MMDS  
21.05.2004 13:00 • toronto
Prosim o radu ,prijem signalu vo Zvolene na antenu MMDS,co sa da na nu prijimat? daka
 
 
 
MMDS  
10.05.2004 10:00 • tibor
S digitálom SATRO stále otála,nič sa zatial nemení,ako to vyzerá, tak im na skorom zavedení digitálu nezáleží a vysielajú od jesene 2003"do steny",stále im to kockuje a vypadáva,takže starý osvedčený analóg bude aj naďalej funkčný! Po spustení komerčnej digitálnej prevádzky zostane 5 analógových Tv programov (STV1+2,Markíza,ORF1,TV Zobor)! Ale ako poznáme SATRO, tak skoro to nebude.SATRO sú velmi slabí obchodníci,prepásli vianočný trh,teraz aj majstrovstvá v hokeji!Na ich veľkú škodu a prospech čiernych divákov....! AJ takto vyzerá podnikanie na Slovensku!Poznám veľa záujemcov,ktorí čakajú na novú kvalitu,ale márne !
 
 
 
MMDS  
07.05.2004 15:14 • Igor
Ake televízne stanice zostanu v analogu na MMDS?Zostanu vobec nejaké?
 
 
 
MMDS  
03.05.2004 14:48 • tibor
Zatial ešte SATRO nepredáva prijímače- bude to Philips DCI 185A/19R so zabudovaným Mediaguardom a kartou SATRO. Po spísaní zmluvy a zaplatením zábezpeky 6000,-Sk obrží zákazník prijímacie zariadenie!Ešte je potrebné vyčkať ! Možno,že to bude už teraz v máji...?!
 
 
 
Prijem SATRO Nitra digital  
03.05.2004 12:27 • 5er
Tibor, mam zaujem o prijem digit.programov SATRO z Nitry. Antenu mam. Mohol by si mi dat neaky kontakt na Teba, kam Ti mozem poslat svoj kontakt? Chcem vediet co dalsie k prijmu potrebujem, pripadne kde to mozem zohnat. Dik.
 
 
 
MMDS  
03.05.2004 08:33 • tibor
Príjem sa realizuje pomocou MMDS antény na 2,5-2,7 GHz bez problémov
 
 
 
Satro  
01.05.2004 00:03 • Colotka
Realizuje sa príjem na klasicku MMDS /analog/ anténu 2,5-2,7GHz alebo je nutná úprava ?
 
 
 
Vdaka. Ak by takto vysielali a ...  
29.04.2004 14:28 • didi
Vdaka. Ak by takto vysielali aj v Bratislave, bolo by to super.
Oproti UPC maju aj Minimax, Animal Planet, National Geographic, AXN.
Namiesto MTV Base by som dal radsej VH1.
Chyba mi Cartoon Network/TCM. SuperMax a Ocko asi tiez nebude...
 
 
 
MMDS  
29.04.2004 13:54 • tibor
Prikladám zoznam digitálnych kanálov Satro Nitra:
v poradí od 1-43 ,ako sa zapíšu na prijímači Philips -Kanály označené (O) sú zatial prázdne kanály bez programu: Jednotka,Dvojka,Markíza,Joj,TA3,MusicBox ,TVZobor(O),Test(O),ČT1,ČT2,Prima,ORF1,T V5,TVE,RAI Due,Galaxie Sport,Eurosport,FOXKids,Minimax,Hallmark ,Romantika,PrivatBlue(večer),Rality TV,AnimalPlanet,Discovery,Nationageograf y,Spektrum(O),AXN(O),MTV,MTV Base(O),Extreme Sport(O),Private Gold(O),HBO(O),HBO2(O), rádiá: rádio Slovensko,Devín,ROCK FM,FUN,Twist,Expres,Okey,Regina záp.Patria Maď
Mám to preskúšané 25.4.04 a funguje to (sekanie obrazu a zvuku na niektorých kanáloch)
 
 
 
dakujem, skoda, ze sa neozve s ...  
29.04.2004 11:07 • didi
dakujem, skoda, ze sa neozve satro alebo nehodi ten zoznam na ich stranku
 
 
 
MMDS  
29.04.2004 11:03 • tibor
Digitálne vysielanie už funguje,ale vysielajú"do steny" pretože ešte nevydávajú prijímača a karty. Kompletný zoznam vysielačov nájdeš na http://mmds.szm.sk/ Nitriaske MMMDS vysiela celkom 43 kanálov z toho je 7 rádií(zo Slovlinku) a ďalšie sú TV.Niektoré kanály sú ešte prázdne(napr.HBO,HBO2,Spektrum,TV Zobor,Test,Extreme sport,MTV Base).Ostatné kanály sú dobré,ale niektoré sa zasekávajú,chyby pri vysielaní,ale to musia ešte odstrániť,keď to chcú predávať.Budú to predávať v balíkoch,základ 14 TV za 155,- ďalšie 14TV za 299,- HBO+HBO2 za 69,-,PrivatGold za 69,- Takže celý komplet výjde za cca 600,-Sk mesačne Prijímať sa to bude prijímačom Philips,ktorý Ti prenajmú za 6000,-Sk zálohu a zmluvu! Tak tešme sa ! Podrobný rozpis digit kanálov napíšem neskôr!Nemám to pri sebe!
 
 
 
satro nitra  
28.04.2004 15:38 • didi
ahoj tibor,
nevies, kde by som zohnal zozbnam stanic, ktore satro vysiela vo svojom digitalnom baliku?
Ma niekto aj takyto zoznam pre Bratisalvu - tam sa to ma spustit 1/5.
Dik
 
 
 
MMDS  
28.04.2004 14:23 • tibor
Anológový signál MMDS sa dá rozviesť do viacerých Tv bezproblémovo! Pokial by si chcel rozviesť digitálny MMDS signál SATRO Nitra,tak to tiež ide,ale pri každom TV musíš mať digitálny káblový prijímač,tak ako tomu je pri príjme satelitu. (SATRO Nitra už vysiela digitálne).
 
 
Celkový počet reakcí: 19 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist