Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 06:35:43 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
poradte mi prosim...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.05.2004 12:34 • Milos
Poradte mi prosim niekto, kto ma v televiznej technike jasno. Vlastnim sitovu antenu MMDS natocenu na vysielac Javorina. Ako mam zapojit, alebo co mam urobit, aby som mohol signal z tejto anteny "prehnat" cez video. Vzdy ako zapnem video, zacne mi rusit obraz. Tym padom nemozem nahrat ziadny tel. program na videokazetu. Skusal som uz aj preladit kanal na videu, vzadu doladovacou skrutkou a nasledne na televizore ale nepomohlo. Ak sa uz niekto v minulosti pytal na nieco podobne, zopakujte mi to prosim este raz, nakolko som zabludil na tuto stranku 1x. Vopred velmi pekne dakujem.

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
A ako máš zapojené video, prep ...  
04.05.2004 19:46 • anonym
A ako máš zapojené video, prepojho cez scart, lebo to čo si popísal vypadá že to máš prepojené cez normálny kábel. Druhá možnosť je v tom, že preladíš na videu kanál (každé video má zozadu taký "šrobuk") a keď ho potočíš tak meníš kanály resp. frekvencie. Ten šrobik spoznáš tak že pri ňom máš napísané rozpätie kánálov ktoré môžeš navoliť.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist