Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Čtvrtek • 29.02.2024 - 21:02:18 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu

Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

TOP témata

Téma z archivu

Jiné
BBC RADIO1  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.05.2004 09:17 • Peter
Prosim Vas da sa niekde nekodovane pocuvat BBC Radio1?Viem, za na Euteslsate F2 ide,ale je kodovane.Dakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

Na štandardných prijímacích za ...  
14.05.2004 10:42 • televisa
Na štandardných prijímacích zariadeniach, žiaľ, nie!!! O chvíľu "oslávime" rok od momentu, kedy BBC definitívne presunula svoje rozhlasové programy z európskej Astry 2A na "britskú" Astru 2D. A okrem presunu/návratu R2 a R4 sa nič iné pozitívne neudialo. A najhoršie je, že ani budúcnosť zatiaľ nesľubuje nič pozitívne.
No a ak máš možnosť vyskúšať zariadenia neštandardné - samozrejme mám na mysli parabolu - to skúšať môžeš. Rádiá BBC vysielajú voľne na 28,2E. Odporúčam začínať na veľkosti minimálne 1,8 metra.
Eutelsat W2 (16E) je takisto cesta štandardnými zariadeniami neschodná. A potrebný neštandard údajne začína na cene 3000 libier (???). A aj to si ešte nevyhral, pretože potrebuješ správne kľúče od prevádzkovateľa vysielania.
Inak všimol som si, že ruské rádiá na 36E (Dinamit FM a Radio Record) preberajú (a vysielajú neskôr) niektoré relácie z R1- zachytil som už Tongovu Essential Selection a d'n'b show Fabio & Grooverider.

Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|

¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist