Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 07:59:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Dreambox-help  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.05.2004 10:08 • Fero
Problrém spočíva v tom že cez Comander komunikuje ale iba jedným smerom,
to znamená že sa viem pripojit a údaje v nom viem načítat.Ale napr. neviem nahrat novy Softcam, vypisuje chybu/prenos neúspešný/.Používam Sf.img.v32.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
hdd  
24.05.2004 20:41 • biosun
no asi len to hdd je na nieco dobre... pokial mas sf a este aj emu tak to je jasna diagnoza. plna flash. no a vlastne nevyuzijes ani ine mozne image ako je neutrino ci dbf... anglicku verziu ti berie preto lebo kedze mas plnu flash vybera si pri boote vychodziu hodnotu jazyka a to je english.
 
 
 
Dreambox-help  
22.05.2004 18:28 • Fero
Dik za radu je to ok, ale prezmenu teraz neviem na prijimaci prepnut OSD berie len Anglicku verziu.
Už ma serie ten Dremak.
 
 
 
Asi máš preplňenu flash v drea ...  
22.05.2004 11:43 • F.L.A.
Asi máš preplňenu flash v dreamboxe. Tieš sa mi to už niekolko krát stalo a pomohlo mi vymazať zopár tituliek z falsh v DB. A taktiež sa mi zdá že sa to stáva keď sa neukončuje spojenie Total Comander - Dreambox tlačitkom Disconected /v TC/. Treba sa stím pohrať a určíťe sa to rozbehe aj bez preflashovania. :)
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist