Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 04:27:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
PREMIUM X :Raule a ostatní:Kdo mi poradí  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.07.2004 19:29 • Aneta V.
Ahoj, pročetla jsem už všechny tyto i jiné diskuze a rozhodla jsem se koupit Premium X 7100 PGU, ale hlavní problém je ten, že nevím na který z internetových shopů se mám obrátit.Zkrátka, prosím vás o vaši radu,nebo zkušenost a doporučení e-shopu nebo i kontakt, který je spolehlivý a který mi rád pomůže a včas dodá tento přijímač..Díky moc Všem za rady.Aneta V.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ANETA  
10.08.2004 08:50 • Raul
Trochu opožděně ale přece: má rada: obrať se na www.eu-sat.cz , oni ti to pošlou, jsou spolehliví a dobře se s nimi jedná, taky ti pomůžou, když budeš chtít něco vědět nebo i s opravou atd.. Doufám, že to správce nebude brát jako nepovolenou reklamu, ale jak to mám jinak napsat? Raul.
 
 
 
v pohode ...  
06.08.2004 19:48 • tomko
v pohode
 
 
 
@Petr, @anonym  
31.07.2004 18:32 • satCentrum
Pánové, abyste si vzájemně nevyčítali reklamu a kdo koho maže, tak to provedeme oběma stejně - smažeme vám oběma reklamu - na omko i satelitshop :) Stejně, pokud se Aneta V. trochu orientuje na internetu, určitě si obě - a i další firmy - najde sama i bez takové okaté reklamy, ne? Co vy oba na to?
 
 
 
akurát v pondelok ide tam a ja ...  
31.07.2004 11:43 • tomko
akurát v pondelok ide tam a ja si ho tam idem kúpiť. Ten pán mi nahrá nový soft, + nové keys+ CD
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist