Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 23:33:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
Problém  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.01.2005 13:33 • arj
Mám Humax CRCI-5500, parabolu 85cm cez ktorú chytám tri satelity - Astru, HotBird a Eurobird. To znamená mám tam 3 LNB ktoré idú cez nejaký prepínač. Všetko super, len to prestalo fungovať, keď pustím satelit tak mi to ukazuje len " Žiadny alebo nekvalitný signál ". Viete mi niekdo poradiť či nemôže byť problém v nastaveniach v Humaxe alebo sa jedná o nejaký problém inde?
Nastavenie v Humaxe je asi nasledovné
Satelit: Astra 1
LNB frekvence: Univerzálne
22khz: Neumožnen
0/12v: Neumožnen
Diseq D
Musím nastaviť nejakú LNB frekvenciu alebo 22khz Tón?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Staci univerzalni, to ABCD je ...  
14.01.2005 08:08 • anonym
Staci univerzalni, to ABCD je prave jeden z tech vstupu, takze pokud mas jen 3 LNB, pak muze byt zapojeny prave ty ABC nebo BCD. Pochopil jsem jsem ze nejede vubec nic, tedy bych prave zkusil
1/ vyhodit prepinac a proipojit to primo, podle toho ktery LNB zapojis to bude hrat. Stava se ze prepinac proste zdechne, zvlast pokud je venku a neni to nejaky kvalitni provedeni pro venek
2/ zkusit prave prepnout vstup na prijimaci treba na B/C
3/ zavolat do firmy, ktera ti to instalovala :)
 
 
 
Ten prepinac je na na celkovo ...  
13.01.2005 17:12 • arj
Ten prepinac je na na celkovo 4 LNB, a jeden teda nieje obsadený. Chcel som sa spýtať či sa mi nehomlo niektoré nastavenie vymazať z receiveru (napr. pri dlhšom výpadku prúdu). Je treba nastavovať aj niečo iné okrem Diseq A/B/C/D? Je treba nastaviť napr. frekvenciu LNB alebo tam stačí Univerzálna?
 
 
 
Pokud už to fungovalo a nyní t ...  
13.01.2005 14:11 • Raul
Pokud už to fungovalo a nyní to nefunguje, přesto, že jsi nastavení v přijímači neměnil, bude závada "na trase" tzn. asi konektory na koaxu mezi sat. receiverem a přepínačem. Raul.
 
 
 
Diseq D - toto se me nezda, po ...  
13.01.2005 13:37 • anonym
Diseq D - toto se me nezda, pokud masjenom tri LNB. Zkusil bych A nebo B nebo C, podle satelitu, ktery mas prijimat.
nejlepsi je na zkousku ten prepinac vyhodit a zkusit to bez nej.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist