|
Prosim, poradte, som amater, ktory este len zacina a tak verim, ze mi ukazete spravnu cestu, po ktorej ste kedysi zacali kracat aj vy. Mam dsr 510sky a chcem vyskusat emu. Chcem odskusat nejake kluce z sat-kye.org, ale, bohuzial neviem na co mam v sekcii Sat-Key files kliknut ( a stiahnut ), aby to bolo vhodne pre dsr 510sky. Za akukolvek pomoc vopred velmi dakujem.
|