Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Středa
• 10.06.2026 -
15:07:26
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
CZ/SK stanice
VH1clasic
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
31.10.2005 14:10 • peto
Vie mi niekto poradit cez aky modul alebo karty okrem upc sa da pozerat VH1clasic.A ci je to vobec mozne.Dik.
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
4
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
VH1 Classic ide zatiaľ v pohod ...
31.10.2005 22:04 • vw
VH1 Classic ide zatiaľ v pohode Hispasat 30W cez EMU TV CABO. Keys nájdeš na www.sat-key.org
Odpovědět
ha hispasate ide cez emu v poh ...
31.10.2005 16:59 • lakernik
ha hispasate ide cez emu v pohode
Odpovědět
iba cez kartu, francuzov na as ...
31.10.2005 16:39 • mynona
iba cez kartu, francuzov na astre cez emu už vypli
skus napr. cez opos 1.05
Odpovědět
Jde to přes softwerové dekódov ...
31.10.2005 16:21 • anonym
Jde to přes softwerové dekódování.
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!