|
Z historickych dovodov mam dva prijimace prepojene medzi sebou. V jednom dekodoavacia karta na Czech Link, v druhom na Slovak Link. Na Astra1E bolo mozne pozerat na jednom televizore cesky, na druhom slovensky program. Prechodom na Astra 3A sa to zrusilo - zrejme preto, ze jeden paket ma vertikalnu, druhy horizontalnu polarizaciu. Da sa to nejako zapojit tak, aby bola mozna znova sucasna funkcia oboch kariet?
|