|
Dobrý den, rád bych Vás požádal o radu. Při istalaci satelitní sady po přestěhování mimo ČR se u signálu dostanu na 84%, ale kvalita ( obrazu) zůstáva na nule. U dříve naladěných kanálů mám jen černou obrazovku která vyhledává sidnál. Co s tím? Resetovat? Ale jak? Mám parabolu 80cm. Na okolních barácích jsou i 60cm. Rumunsko (Timisoara). Díky všem. p.
|