Po vypnuti prijimaca a naslednom zapnuti vypinacom vzadu sa chova nejako divne. Lepsie povedane ze vypisuje "ziadny alebo nekvalitny signal" a nevie ani najst ziaden CAM modul ktory mam vlozeny. Poradte niekto co mam robit ci pomoze aktualizacia firmwaru alebo to bude vacsi problem. Vdaka
V prvom rade:skontroluj silu signálu-ono to môže byť pravda,že signal je 0! Mne s nezdalo-tiež vypisovalo to,čo tebe-vymenil som kabel-vymenil F konektro a signál je napr.na 13,E 99%-aj na Amose 88%