Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 06.06.2026 - 09:38:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
pomoc  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.12.2005 11:10 • Michal
chcem sa na Vás všetkých obrátiť s prosbou o radu. Mal som MMDS anténu ale pred pár dňami vysielanie v Banskej Bystrici vypli. Takže teraz mám zo spoločného rozvodu STV 1,2 a Markízu aj to nekvalitný príjem. Mám možnosť zakúpiť terestriálny prijímač kde sú momentálne len slovenské programy (ale niekto naznačil že v budúcom roku tam budú aj české programy) alebo prejsť na satelitný prijímač. ďakujem za každú radu :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Da s chytat signal z Vlkanovej ...  
08.12.2005 11:17 • dan
Da s chytat signal z Vlkanovej az z Foncordy v B.Bystrici ? - udajne je to uz velmi daleko - ma to niekto odskusane ? a z akej ulice ?
a pokial ide o 450 Sk tak to nie je problem - lenze v rodiných domoch nie ja kablovka takze okrem satelitu uz nie je ina moznost
 
 
 
Konečne to odpojili, čierny pr ...  
08.12.2005 07:12 • anonym
Konečne to odpojili, čierny príjem na MMDS. Nemáš 450.- Sk /mesačne na 30 programov v ponuke UPC????
 
 
 
V Banskej Bystricy sa dajú pr´ ...  
07.12.2005 22:29 • john
V Banskej Bystricy sa dajú pr´mať mmds stanice aj z vysielača v obci vlkanová. Ak máš anténu zo sitom,nie californiu vrták tak by ti to malo ísť
 
 
 
@Michal  
07.12.2005 19:41 • Sukesada
No jestli si myslíš, že budeš příští rok chytat v BB české DVB-T, tak já bych tedy tak optimistický rozhodně nebyl. Kdoví jestli ho tam vůbec někdy zachytíš!!!
 
 
 
Čo chceš...  
07.12.2005 12:43 • poldo
Záleži len od teba a od tvojích financii, keď máš peniaze kúp si dobrý satelit a k tomu karty a nebudeš nikomu za nič platiť, alebo počkaj na terestriálne vysielanie a uvidíš.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist