Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 11:21:20 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
prehrávanie záznamov z kamery do PC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.12.2005 18:38 • laco
Mám kameru JVC GR-D70, počítač, ktorý nemá problém aby spolupracoval s touto kamerou. Kameru môžem prepojiť cez USB s počítačom. V kamere je pamäťová karta, takže môžem s kamerou aj fotiť. Problem , ktorý mám je ten, že ked chcem prehrať záznam nahratý kamerou na kazetu do PC, softvér, ktorý je pre kameru mi vypisuje, že kameru nenasiel, no samotný počítač po pripojení kamery mi ukázal, že nasiel kameru. Ked prenášam fotky do PC tak s tým nie sú problémy, tie mi prenenie do PC, takže s káblom si myslím že by nemal byť problém. V PC mám nainštalovaný WIN 2000 profesionál a WIn XP v manuály pre kameru je napísané že by mal byť WIN 2000. Ak niekto vie kde by mohol byť problém napíšte.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Nekompromisny, si cudny clovek ...  
19.12.2005 12:35 • reno
Nekompromisny, si cudny clovek. Som rad, ze nezijes v mojej blizkosti.
Vlastne, ktovie? ;-)
A vobec, stale mi nie je jasne, preco na mna stale utocis.
 
 
 
reno  
17.12.2005 20:10 • Nekompromisny!
Nemam slov na teba!-nikomu som nic nepisal!-a reagoval som len na teba ty mudrlant!
 
 
 
Pre Nekompromisny!  
17.12.2005 16:47 • reno
Preco mi nadavas? Nadaval som ti ja?
Uviedol som len (a to spravne), ze pleties lacovi hlavu a zavadzas ho.
 
 
 
reno  
16.12.2005 20:39 • Nekompromisny!
Pocuj ty debil jeden sprosty namysleny!-co ta vyhodili z paraboly a tak si prisiel davat svoje tupe urazlive odpovede tu?!-ty chudak sprosty!-ved ktovie!-nech mu pomoze ty tupec!-mam rad ludi ako si ty!-stretnut ta oproti mne na ulici tak mas papulu na framforce ty najmudrejsi z najmudrejsich!!!
 
 
 
Sťahujem to cez FIREWIRE kabel ...  
16.12.2005 14:31 • JanoM
Sťahujem to cez FIREWIRE kabel 4/6 v pohode pod WIN XP. Reno Ti radí správne. Connect sa Ti prejaví po pripojení kamery ako IEEE 1394 400Mb/s.
 
 
 
anonym, co to tu taras? Na ka ...  
15.12.2005 17:14 • reno
anonym, co to tu taras? Na kartu??? Vies, kolko zaberie 1 hodina digitalneho videa? Priemerne 12,5 GB!
A mimochodom, vies co je to "dv kabel"? Je to kabel FireWire, o ktorom pisem.Tak neplet lacovi hlavu.
 
 
 
potrebujes dv kabel, prekopiro ...  
15.12.2005 14:36 • anonym
potrebujes dv kabel, prekopirovat film na kartu a stiahnut to z karty.
 
 
 
Toto tu sa vola satelitcentrum ...  
15.12.2005 12:38 • reno
Toto tu sa vola satelitcentrum, nie videokameracentrum, OK?
Na prenos digitalneho videa (DV) sa pouziva rozhranie IEEE1394 (zname aj ako FireWire, alebo i.Link, alebo jednoducho DV out).
Cez rozhranie USB sa daju preniest iba staticke obrazky, alebo u niektorych kamier v kombinacii so specialnym sw - hlavne SONY - aj video v tzv. nahladovej kvalite, co je nanic.
Kamera ma vystup FireWire urcite, otazkou je tvoje PC. Ak interfejs FireWire chyba, je nutne kupit kartu FireWire.
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist