|
Neviem ako nato. SS2 v pohode ide v podstate so všetkým ProgDVB, AltDVB - dobre zvláda aj zakódované programy s týmito programami. Všetko je OK dokiaľ nechcem ovládať aj motor. Po nainštalovaní SS2 DiSEqC od 1,6 vyšie je to ešte všetko v poriadku. Avšak po skopírovaní SkyNET.sys do adresára Windows ....do príslušného adresára a reštarte Windowsu motor skutočne natáča anténu všetko je OK až na to, že signál vykazuje okolo 70%, ale obraz nie je žiadny ani zvuk. Už som skúšal všetko možné. Buď je v poriadku obraz a zvuk a nefunguje natáčanie motora, alebo motor sa natáča automaticky po zvolení kanálu na rúznom satelite, naskočí signál, ale obraz a zvuk nie. Keď vrátim pôvodný ovládač do Windowsu už nejde motor ale ináč obraz a zvuk je v pohode. Maá motor SG 2100 úplne nový. Sat. karta je tiež úplne nová a Windows mál legálne so všetkými aktualizáciami. Má niekto podobný problém... vyriešil ho prosím o pomoc. ĎAKUJEM
|