Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 22:52:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
SS2 a ovládanie motora  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.12.2005 21:43 • nevo
Neviem ako nato.
SS2 v pohode ide v podstate so všetkým ProgDVB, AltDVB - dobre zvláda aj zakódované programy s týmito programami. Všetko je OK dokiaľ nechcem ovládať aj motor. Po nainštalovaní SS2 DiSEqC od 1,6 vyšie je to ešte všetko v poriadku. Avšak po skopírovaní SkyNET.sys do adresára Windows ....do príslušného adresára a reštarte Windowsu motor skutočne natáča anténu všetko je OK až na to, že signál vykazuje okolo 70%, ale obraz nie je žiadny ani zvuk. Už som skúšal všetko možné. Buď je v poriadku obraz a zvuk a nefunguje natáčanie motora, alebo motor sa natáča automaticky po zvolení kanálu na rúznom satelite, naskočí signál, ale obraz a zvuk nie. Keď vrátim pôvodný ovládač do Windowsu už nejde motor ale ináč obraz a zvuk je v pohode. Maá motor SG 2100 úplne nový. Sat. karta je tiež úplne nová a Windows mál legálne so všetkými aktualizáciami. Má niekto podobný problém... vyriešil ho prosím o pomoc. ĎAKUJEM
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 0   ¤


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist