|
No, je pravda, ze Humax 8000 je dvojtuner....Dreambox 7020 nie. Aby si naozaj mohol nahravat a nieco ine pozerat, potrebujes --mimo dvojtuneroveho prijimaca-- v parabole TWIN konvertor, teda od paraboly tahat paralelne dva káble...akoby si mal dva prijimace. Da sa urobit aj presluckovanie tunerov, teda z vystupu prveho tunera na vstup toho druheho, ale tymto uz nemas taku volnost, ako pouzitim TWIN konvertora. Tuner cislo 2 byva zvycajne tunerom na nahravanie a teda ma aj programovy timer.
Odpovědět
|