Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
10:27:01
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Satelitní stanice a družice
Problém s SG 2100
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
19.01.2006 06:20 • toko
Ahoj.Stiahol som nový softw.2112 na dsr 320 a prestalo mi načitavať družice.Ide mi načítať len Astra.Čo mám spraviť aby to zas išlo.Ďakujem za radu.
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
2
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
Nastav si v přijímači místo Di ...
20.01.2006 21:55 • PUMA
Nastav si v přijímači místo DiseqC 1.2 ovládání motoru pomocí funkce USALS (zadej zeměpisnou šířku a délků umístění paraboly) a bude ti to chodit bez problémů
Odpovědět
Problém s SG 2100
19.01.2006 14:10 • anonym
pravdepodobne ti pomoze len reset motora (3 sec stlacene tlacitko pod motorom )
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!