Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Středa
• 10.06.2026 -
14:59:31
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
DVB-T
čo to je opos 1.5
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
22.01.2006 14:11 • rogi
čo to je opos 1.5 som laik. Diky
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
5
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
http://www.tesa -systems.sk/ind ...
24.01.2006 11:02 • anonym
http://www.tesa-systems.sk/index.php?pag e=produkty&kategoria=5
Odpovědět
http://www.tesa -systems.sk/ind ...
24.01.2006 10:59 • anonym
http://www.tesa-systems.sk/index.php?pag e=produkty&id_produkt=151
Odpovědět
Luk
22.01.2006 17:09 • anonym
Napríklad v tomto počasí aj oškrabávať okná na aute??????
Odpovědět
To jsi toho ale prozradil
22.01.2006 16:52 • ststp
jsem také začátečník a snažím se pochytit co se dá, ale takové "odpovědi" mám vskutku rád.
Odpovědět
velmi dobra karticka. vela vec ...
22.01.2006 14:43 • Luk
velmi dobra karticka. vela veci sa s nou da spravit
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!