|
Chcem naraz pouzivat czech link, slovak link, mam modul reality CAM a pokial je v reality cam karta, tak nejde citacka kariet, skusal som vsetky kombinacie, nejde to. Pouziva niekto z Vas podobnu kombinaciu. resp. s akym modulom Vam ide sucasne CS i SL. Firmware mam 2.05. Diky za pomoc a vsetky priopomienky
|