Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 14:14:36 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Film box - nekodovane??  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.02.2006 11:25 • anonym
Prosim vas kde je ten Film box?? Pretoze ak pozeram stanice na Amose ( kdeby to malo byt ) tak tam je len stanica Film box promo.... Je Filmbox kodovana a ak hej tak v akom systeme Cryptoworks??? Dakujem za odpovede"!!!!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Filmbox je super kanal  
10.02.2006 12:03 • Ji.sat
FilmBox vstupuje do nabídky kabelové TV Satro
30.01.2006, 16:05
Filmový kanál FilmBox společnosti SPI bude od 1.února 2006šířen v nabídce druhého největšího poskytovatele služeb kabelové televize na Slovensku - společnosti Satro.
Diváci budou moci program FilmBoxu naladit v základní programové nabídce, kde bude volně dostupný do konce března 2006. Po tomto termínu se stanice přesune do rozšířeného programového balíčku.
Jednání se společností UPC ohledně zařazení programu FilmBox nadále pokračují.
Informaci přinesl server www.medialne.sk .
Zdroj: Medialne.sk ( Opsáno z parabola cz.) co Ti psala alena25 je dobře.Jestli ho zakodují,tak si objednám.
 
 
 
filmbox nekodovaná  
09.02.2006 21:35 • alena25
Družice: Amos-2 via 4°W
Kmitočet: 11,685 GHz
Polarizace: H (horizontální)
VPID: 258 a 257
APID: 514 a 513
SR: 4500
FEC: 3/4
www.filmbox.sk
 
 
 
Filmbox je super kanal, oplati ...  
09.02.2006 18:21 • PROKURATOR
Filmbox je super kanal, oplati sa vyladit! Je tam aj slovenska ETV Medicus, zatial len obrazky z lyziarskych stredisk, neviete kedy zacnu vysielat naostro?
 
 
 
filmbox  
09.02.2006 16:10 • rumcajs
Filmbox není kódován je na Amos 1/2(4°West) 11682 Horizontáně 4500 symbol.ferkvence 3/4 .Mám 85 cm parabolu.Pokud Vám automatika nenaladí zkuste zadat ručně frekvenci 11681 nebo i nižší.
 
 
 
vidis pokial ti niekto neodpov ...  
09.02.2006 12:24 • anonym
vidis pokial ti niekto neodpovie nespravne tak kaslu na teba :)
 
 
 
Film Box  
09.02.2006 11:48 • Petrik
Je na Amose 11682 zatím nekodovaně!
 
 
 
Filmbox je na THORe  
09.02.2006 11:39 • anonym
Filmbox je na THORe
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist