|
1.spustis si EMU-cize stlacis Cervene a zelene tlacitko-2.stlacis cervene a zlte tlacitko-3.vyberies si kodovaci system SECA,Viaccess,Nagravision,Irdeto-4.vyber ies si PROVIDERa-5.zmacknes OK a natukas si new keys-a potom stlacis OK v tej tabulke a mas new keys ulozene.-No a to je vsetko-vela zdaru "chlapce".
Odpovědět
|